1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Nove potahy sedadiel (10)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
27/5/2005 17:22:24
A dalsia foto...
Přílohy:  picture007.jpg (24,1 kB)
27/5/2005 17:22:06
Tak takto vyzera ten obal z tych potahov...prilozil som k nemu aj dve opierky na zadne sedacky :)
Přílohy:  picture006.jpg (31,6 kB)
24/5/2005 17:33:29
Ak si pozries inzerciu, tak tam je moj inzerat na kupu altikov....ja osobne ich potrebujem ako sol a beriem co pride!!! Inak ak chces, mam kontakt na jedneho pana zo Zarnovice (kupoval som od neho Warby disky) a na jedneho pana z Banoviec n. Bebravov. Obaja predavaju W. alternatory, maju ich niekolko. Ten z BnB mi povedal, ze mi ich vsetky preda za par korun, len nech sa toho zbavi...buduci tyzden tam mam cestu, tak ich asi zoberiem vsetky...a inak ma aj kopec inych veci na W.
Tomas BB, SK
24/5/2005 16:01:15
Dik. Hm, za tu cenu... Ked som minuly piatok pozeral vhodne latky, najlacnejsia bola 250 Sk za meter (sirka platna 1,4m). Toz ak bude material aspon ako-tak prijemny (alebo aspon nebude neprijemny), volba jasna ...
PS: namas zvysne trabi/wartburg altiky?
PS2: ta 6V baterka co bola napredaj je uz predana.
24/5/2005 11:19:40
A takto to vyzera na zadnej sedacke. Tie potahy sa volaju SPORT UNI, urcite sa daju kupit kdekolvek, ale viem, ze na 100pro ich mavaju v BAUMAXE. Za cenu 499 alebo 599 sa podla mna oplatia. Mam ich uz rok a som s nimi spokojny. Zabalene su v niecom ako taska, predna strana je priesvitna a je tam nakreslene sportove auto. Ja som si kupil UNIVERZAL NEDELENE, aj ked pod tym bol nalepka FABIA a bola prelepena UNIVERZAL NEDELENE (nechapem preco...). Inak odfotim ti aj ten obal, len ho nemam momentalne doma.
Přílohy:  p1010015.jpg (25,6 kB)
24/5/2005 11:14:26
A este jedna foto...
Přílohy:  p1010016.jpg (25,3 kB)
24/5/2005 11:13:44
Tak takto nejak vyzeraju tie potahy...
Přílohy:  p1010013.jpg (25,4 kB)
Tomas BB, SK
20/5/2005 17:10:40
OK, posli. Velkost fotiek do 500kB !
20/5/2005 14:55:36
Kup si v BAUMAXE potahy SPORT UNI s nedelenou zadnou sedackou. Stoja iba 499 (v akcii) alebo 599 Sk. Presne pasuju na trabanta, su to komplet predne + zadne sedacky + 4 opierky. Maju ich v roznych farebnych kombinaciach (sivo-modra, sivo-cierna, sivo-cervena....atd.). Podla mna za tu cenu su super. Ak chces, poslem ti foto ako vyzeraju (a ako vyzera obal z nich)
Tomas BB, SK
20/5/2005 09:54:44
Chcel by som si usit vlastne potahy. Predpokladam ze niektory z vas si uz sili vlastne. Aky material povazujete za najvhodnejsi aby sa na nom clovek v lete nepotil, aby v styku s pokozkou "nehryzol"? Je nieco na co si pri siti treba dat pozor? A co svy - jednoduche, dvojite, hrubka nite... ? Aku metraz asi treba na limuzinu, sedacky najnovsi typ? Kazda rada dobra, dakujem.

PS:pre vysvetlenie - potahy namaju nahradit povodne, tie su nepekne ale nedotrhane takze ide len o nasadenie noveho "vrchneho kabata", nie o vsitie novej latky do povodnej kozenky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nove potahy sedadiel

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist