1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Barva na kola (13)
Kateřina Kubešová
19/5/2019 16:28:15
Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Osobní kredity uděluji od 5 000 € do 50 000 000 € s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o úvěr přesnou částku, kterou byste chtěli, a její splatnost. Pro více informací nás kontaktujte pouze na této e-mailové adrese:
E-mail: pujcka.online33@gmail.com
Úvěry mezi jednotlivci, CDD, Nezaměstnaní, Interim, RSA, Odchod do důchodu, Zakázané bankovnictví, Nadměrné zadlužení: Řešení existují pro získání Rychlého úvěru zdarma!

Přijměte si ty nejvýznamnější pozdravy
Přílohy:  3616ss.jpg (7,7 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
20/5/2005 09:04:40
> Netusil som, ze Hammerite je aj v striebornom odtieni...

Je. Tento dokonce ve spreji. Vysel mi na zimni i letni disky, celkem 8 ks,
ovsem jen zvenci. Na vnitrni stranu v tomto pripade kaslu, tam je stara
barva, ktera drzi a nemusi vypadat pekne. Na ty letni disky jsem nastrikal
tusim 4 tenke vrstvy Hammerite.

> alebo to je este niecim prelakovane?

Neni. Dokonce se mi libi, ze to neni uplne super lesk (to bych musel ten
disk opiskovat, natrit zakladem a zabrousit), je to proste typicky plechovy
disk nastrikany stribrnou barvou, jak ma byt.

Pekne na tom vyniknou ty dobove chromovane krytky.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
20/5/2005 08:53:24
Ten W. vyzera super a tie kola este lepsie! Netusil som, ze Hammerite je aj v striebornom odtieni...alebo to je este niecim prelakovane? Niekde som sa docital, ze na Hammerite je sice napisane, ze sa uz nesmie prelakovavat, ale ze ak sa necha aspon tyzden uschnut, moze sa potom prebrusit a dat na to vrchna farba...co je na tom pravdy?
20/5/2005 07:20:31
> Mohol by tu niekto z vas uverejnit foto, ako to vyzera natrete tym
> Hamerit-om? Strasne ma to zaujima...:)

Na wartaku to vypada nejak takto (viz priloha). Lepsi foto ted po ruce
nemam, pokud chces, muzu poridit detaily. Pro zajimavost, foceno na trati
Ecce Homo ve Sternberku. To byl wartby jeste pred nehodou na zadni blatnik,
ach jo... Nostalgie. Ted je v lakovne, pristi tyden uz snad zase bude
jezdit.
Přílohy:  p4111715.jpg (156,4 kB)  p4111718.jpg (116,0 kB)
19/5/2005 16:55:13
Mohol by tu niekto z vas uverejnit foto, ako to vyzera natrete tym Hamerit-om? Strasne ma to zaujima...:)
kachnis
19/5/2005 16:29:50
no ja to delam tak, ze disk obrousim co nejbrutalnejsim zpusobem a potom NATRU synt.zakladovkou (SYNOREX-bila), po tydnu obrousim, aby nebylo vydet tazeni stetkou a potom nastrikam akrylkombinacnim nebio synt. sprejem(napr. COLORLAK). takhle mi to drzi :)
kachnis
19/5/2005 16:29:43
no ja to delam tak, ze disk obrousim co nejbrutalnejsim zpusobem a potom NATRU synt.zakladovkou (SYNOREX-bila), po tydnu obrousim, aby nebylo vydet tazeni stetkou a potom nastrikam akrylkombinacnim nebio synt. sprejem(napr. COLORLAK). takhle mi to drzi :)
Cahoun Profil uživatele + foto
18/5/2005 11:16:49
Hamerite pouztivam na disky uz delsi dobu (bili a cerveny) a musim uznat, ze je to drzak, ackoliv natiram stetkou. Samozrejme kaminky obcas nevydrzi, ovsem to asi kazda barva, ale jinak bez problemu. Mohu doporucit, nicmene dobre ocisteni a odmasteni je zaklad.
18/5/2005 07:21:09
Pokud nechcete nejaky specialni lesk na kola a jde Vam jen o to, aby to v
ramci moznosti pekne vypadalo, ale hlavne vydrzelo, doporucuju Hammerite.
Koupil jsem si stribrnou ve spreji, nastrikal tim letni i zimni disky na
wartbym po ocisteni ocelakem a doted to drzi dobre. Navic to i vypada
pomerne dobre.

S tzv. "spreji na disky" nemam az tak dobre zkusenosti. Maji horsi ochrannou
schopnost, de facto jen udelaji efekt a konci. Myslim, ze jsou urceny spis
pro moderni vozy s dobrou povrchovou upravou puvodniho disku. Nebo jsem
dvakrat koupil horsi zbozi. :-)

Jinak je asi dobre zanest disky do praskove lakovny. Je to ovsem drazsi
varianta.
17/5/2005 19:15:43
A tu dalsie...
Přílohy:  p1010017.jpg (24,0 kB)
17/5/2005 19:15:24
Mala chybicka...tu je foto...
Přílohy:  p1010012.jpg (30,5 kB)
17/5/2005 19:13:15
To iste sa stalo aj mne. Vybrusil som kolesa, vycistil, nastriekal kvalitnou zakladovkou, na to vechna biela + lak, no po case sa to zacalo odlupovat. Asi najlepsia alternativa je kupit si nejaku specialnu farbu na disky, aj ked nie je farba ako farba. Ale poznam ludi, ktory si ju kupili, nastriekali disky a su krasne dodnes...a este jedna vec, na ktoru som prisiel omylom (alebo kvoli mojej hluposti...). Ked som sa chystal striekat wartasove disky, ktore som si kupil, pekne som ich vybrusil, vycistil, znova vybrusil....a tak dookola. Nakoniec som ich poriadne vycistil technickym a nastriekal. Az potom som zistil, ze ten technicak bol vlastne petrolej!!! A div sa svete, pekne to nan chytilo a drzi dodnes (zatial :) Vid foto.
Přílohy:  p1010017.jpg (0 B)
Tomáš Novák Profil uživatele
17/5/2005 18:19:02
Mám 1 dotaz na všechny,co mají zkušenosti z barvou na plechy kol. Já sem dělal loni,odrbal stare, pak základovka a navrh bílou konečnou, leč co se nestalo, po zimě se mi barva začla odtrhávat a místy je viděti koroze. Co s tím? Jak to udělat tak aby to trochu vydrželo? Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Barva na kola

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist