1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Palivomer - prosim o radu (7)
pitr
21/6/2014 20:40:59
Mě zase svítí červená kontrlka i při plné nádrži. Mám origo plovák, 12diodový měřák a průtokoměr. Vše origo
ladislav vaníček Profil uživatele + foto
18/6/2014 13:27:40
zdar dotaz +omlouvám se za pravopis zapojím to ale nefunguje to jak má zapojeno to mám takto plovák-budík-příp napájení,černá- černá kabel pro hladové oko,červená-plus,modrá-modrá-mínus-zemení plováku,žlutá-žlutá při tomto zapojení které sem se odvodil protože sem elektronik
to nefunguje jak má hladové oko se mi rozesvítí na konci plováku ale ručička ukazuje při plné něco mezi pulkou a plnou nevím co to mu je zkoušel sem to na pc zdroji
Milan_Milan
17/5/2012 23:03:08
a ako zapojim s tou zabudovanov kontrolkov?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
19/5/2005 11:51:58
A tu som to zakreslil priamo do fotografie. Dufam ze som neprehodil zlty s modrym na budiku (nepamatam si totiz presne, ktory bol ktory)...ale malo by to byt OK.
Přílohy:  schema2.jpg (39,9 kB)
19/5/2005 11:45:44
Uz sa mi to podarilo vyriesit. Problem bol v tom, ze farebne znacky na plavaku (zo Skody 100) a na budiku (zo Skody 120) boli zotrete. Takze vsetko je vidiet na prilozenej scheme. Este som tam prikleslil +, to ide k + na klucik. Modra z plavaku sa spoji s modrou na budiku, tak isto aj zlta. Cervena z budika sa pripoji na + na klucik, tak isto aj cierna z plavaku sa cez ziarovku pripoji na + na klucik. A palivomer so signalizaciou rezervy je na svete! A ak sa vam podari zohnat palivomer so zabudovanou kontrolkou rezervy, pripoji sa to klasicky, ako na trabik.com.
Přílohy:  schema.jpg (33,4 kB)
Andre Profil uživatele
18/5/2005 23:41:27
S timhle mám taky stejnej problém. Taky mám palivoměr, nejspíš originál Trabant (vzadu je napsáno DDR, z toho soudim že je to origoš), a taky jsou tam jenom tři výstupy když nepočítám podsvícení. On totiž asi ten co je na Trabik.com má jěště navíc kontrolku "akutního nedostatku paliva". Logicky bych vynechal kabel s číslem 3.
16/5/2005 13:08:17
Zdravim. Konecne som si zohnal plavak + palivomer zo skodovky, mam vsak problem, ako to zapojit. Na trabik.com som sice nasiel navod, ale tam idu z budika 4 kable a ja tam mam svorky iba na tri. Prosim poradte niekto. Vid. foto.
Přílohy:  p1010013.jpg (33,0 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Palivomer - prosim o radu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist