1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

autosedačky ? (14)
Sarbine
28/9/2018 16:53:20
Velmi vážná a rychlá nabídka soukromého úvěru

Ahoj, zvláště na celé Evropě a na celém světě (Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Indie Guyana, Reunion, Mayotte, Guadeloupe, Martinik ...) Potřebujete půjčku peníze mezi jednotlivci, aby se vyrovnaly s finančními potížemi a konečně překonali patovou situaci, kterou banky způsobují tím, že odmítly vaše žádosti o úvěr? Právní půjčky bez bankovní záruky a za přiměřenější sazbu. Pokud máte zájem, požádejte o své půjčky přímo poštou:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (7,2 kB)
Sarbine
28/9/2018 16:53:18
Velmi vážná a rychlá nabídka soukromého úvěru

Ahoj, zvláště na celé Evropě a na celém světě (Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Indie Guyana, Reunion, Mayotte, Guadeloupe, Martinik ...) Potřebujete půjčku peníze mezi jednotlivci, aby se vyrovnaly s finančními potížemi a konečně překonali patovou situaci, kterou banky způsobují tím, že odmítly vaše žádosti o úvěr? Právní půjčky bez bankovní záruky a za přiměřenější sazbu. Pokud máte zájem, požádejte o své půjčky přímo poštou:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (7,2 kB)
Tomáš Kotek Profil uživatele + foto
4/7/2006 08:22:38
Dávám v plen výstřižek z časopisu, kde je na většinu otázek ohledně autosedaček odpovězeno (díky Anremu)...
Přílohy:  pravidla.jpg (566,6 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
3/7/2006 07:47:38
Dopredu muzes dat i dite mladsi 3 let. Samozrejme v sedacce. Ja takto vozim
Barborku ve Wartburgu, vedle sebe na predni sedacce (zbytek nasi 5clenne
rodiny vzadu). V sobotu mne cestou ze Slovenska zastavovali policajti. Kdyz
to videli, vratili mi ridicak a rekli, ze papiry od vozu uz hledat nemusim.
:-)

Nicmene v ramci snahy o bezpecnost mam v planu instalovat do W353 treti
zadni pas, aby vsecky tri sedacky mohly byt vzadu.

Zda se mi ale podivne, ze by novy zakon takto drasticky vyloucil vozeni deti
ve veteranech. V sestistovce pasy nemam, ani mit nebudu. Co ted?
majatrabi Profil uživatele
3/7/2006 00:45:22
NO jedno misto s bez. pasem je prece v predu-spolujezdec. Muze nebo musi se tam dite starsi 3let dat nebo ne??
prdik Profil uživatele + foto
2/7/2006 16:16:36
Trabant je auto jen pro velky chlapy :)) Prcky v nem nevozim!!!
1/7/2006 20:59:13
Tak trochu je to řečeno. Protože opravdu počet přepravovaných dětí přesahuje počet sedadel, vybavených bezpečnostními pásy... (a to už při jednom dítěti :))
Ale znamená to plížit se silnicemi xté třídy... Jsem zvědavý, jak to budou řešit rodiny s dětmi, které hodlají navštívit některý ze srazů. To aby jeden z rodičů jel s dětmi vlakem(autobusem) a druhý jel Trabantem...
Petr Vaverka Profil uživatele
1/7/2006 19:08:09
Ale o autech , které vzadu pásy nemají jsem se nikde nedočetl...
VlaVla Profil uživatele + foto
1/7/2006 18:44:27
Už jsem to našel, cituji: Dětské autosedačky jsou nově povinné na všech typech komunikací. Z této povinnosti jsou ale výjimky.

Přesahuje-li počet přepravovaných dětí starších tří let počet sedadel vybavených bezpečnostními pásy nebo dětskými autosedačkami, může řidič osobního vozidla přechodně (nejdéle do 1.5.2008) na pozemních komunikacích s výjimkou dálnic a rychlostních silnic přepravovat na zadním sedadle větší počet dětí, než je sedadel vybavených bezpečnostními pásy nebo dětskými autosedačkami, bez použití zádržného bezpečnostního systému.

Novela umožňuje výjimky pro početnější rodiny (paragraf 6, odst. 1f). Pokud se na zadní sedadlo nevejdou vedle sebe tři sedačky, je možné třetí dítě vézt také, ale pouze je-li připoutané bezpečnostním pásem.
Dále nemusí být dítě v autosedačce při jízdě taxíkem v obci. Stejně však nesmí sedět vedle řidiče a musí být připoutáno bezpečnostním pásem. Další výjimka se až do 1.5.2008 vztahuje na vozidla zabezpečující přepravu dětí do mateřských nebo základních škol a na sportovní , kulturní nebo společenské akce, ovšem rychlost vozu je omezena maximálně na 70 km/h.
VlaVla Profil uživatele + foto
1/7/2006 18:37:58
V novém zákoně je pro autosedačky ve starých autech výjimka, ale pouze dočasná. Mám tušení, že v autě bez pásů můžeš děti na zadní sedačce vozit ještě dva roky. Zkusím to dohledat.
Petr Profil uživatele
1/7/2006 13:09:24
Já sem měl v Trabim jednu dětskou sedačku s tříbodovým pásem, kterou sem přidělal starším pásem z Felicie. Napevno sem omotal křížem zadní opěradlo, provlík autosedačku / pod polstrováním měla příčné výřezy z plastu / a nakonec pás šešrouboval k sobě 12 šroubem. Držela tam festově utrhnout by šla jedině s zadním opěrákem. Podsedáky tam, ale přidělat nijak nejdou.
Vrtat do konstrukce a přidělávat tam pásy je taky nepřístupné. Novej zákon sem nečetl, ale musí tam být nějaká vyjímka, pro auta které nejsou vybaveny pásy, že s nima můžeš jezdit a nemusíš být přikšírovanej.
1/7/2006 10:50:08
TO ALL:
Jak je to s vožením dětí v Trabantu od platnosti nového silničního zákona? Dětskou autosedačku lze připevnit jen dopředu na místo spolujezdce. Co když je dětí více? Jak je tose zadníma sedačkama? Tam děti vozit nelze?
Co třeba takový veterán, který nemá pásy vůbec? Tam už se nesveze žádné dítě? Nikde jsem zatím nenašel požadovanou odpověď...
Pavel JHB Profil uživatele
14/5/2005 10:17:24
Asi dost zalezi na typu sedacky. Ja mel 2 a obe bulo mozno dat do
libovolneho auta, jedna navic mohla byt pouzita neco jako golface.
KalusovaP
12/5/2005 09:09:53
Budu kupoat Trabiho - potřebovala bych na zadní sedadla nějak uchytit autosedačky. Anebo lze tam nějakým způsobem přimontovat bazpečnostní pásy?
Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: autosedačky ?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist