1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zadni ramena (8)
Andre Profil uživatele
5/5/2005 18:45:13
Před měsícem jsem měnil zadní ramena s původně vinutou pružinou na auto s listovym perem, a žádnej rozdíl jsem mezi nima nepoznal. Jediný, jak bylo řečeno, je to uchycení tlumiče, a navíc jsou na staršim provedení takový gumový uděládka s železnou čepičkou, tam se listový pero dotýká ramene. Ale možná že je špatná geometrie způsobená tim, že je jedno (nebo obě) ohnutý. Když jsem totiž ty moje koupil (po repasu), jedno bylo ohnutý. V části která na autě směřuje dopředu. Svěrák to vyřešil...
Tomas BB, SK
5/5/2005 16:11:31
To Honza: Silne pochybujem, ze su ine. Uchytne body v karoserii su na rovnakych miestach. A navyse by vyrobca musel ako ND vyrabat 2 druhy, a tomu sa urcie vyhol. Nie je chyba niekde inde ? (vytlacene/nerovnake silentbloky, prasknute/ohnute rameno ...)
Honza Cimr Profil uživatele + foto
5/5/2005 12:28:38
To jsem si myslel taky, ale po vymene jsem pozoroval vyraznejsi nastabilitu
jiz tak dost nestabilniho vozu...
No nic, o vikendu se na to zkusim kouknout...
julo600
5/5/2005 11:28:16
tazne zariadenie je naozaj ine, ale myslim ze s napravou by som to naspajal. Avsak vysledok Tvojho merania netrpezlivo ocakavam, zda sa mi ale ze napravy su zamenitelne bez uprav (okrem spomenuteho uchytu tlmica)
5/5/2005 10:59:28
Vzdyt i zavesny zarizeni je jiny, mozne je opravdu asi vsechno, zkusim to v
sobotu porovnat a omerit...
5/5/2005 10:57:14
Neporovnavam, jen i od oka je kolo divne stocene, jakoby uchyceni ve stredy
vozu bylo jinak posunuto vice dozadu... Mozna ano - neprekazi tam pero...
julo600
5/5/2005 10:50:49
ahoj, zaujimavy poznatok, ja som bol presvedceny, ze su rozmerovo rovnake, rozdiel bol len v uchyte tlmica. Meral si geometriu aj pred vymenou, alebo len teraz? Hodnoty porovnavas?
5/5/2005 10:40:11
Holky a kluci, I NEED YOUR HELP....
Setkali jste se nekdo s tim, ze zadni ramena na T601 s vinutymi pruzinami a
listovymi pery jsou JINA?
Hodil jsem svy auto na geometrii a s hruzou koukal na ty sileny cisla...
Pritom je po vymene P rameno starsiho provedeni s list. pery... Ramena
vypadaji na pohled stejne, podrobneji jsem je nezkoumal a nemeril...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zadni ramena

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist