1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Administrační okénko (16)
Bája
10/3/2011 18:06:12
dobry den, potreboval bych poradit s moji hlouposti
koupil jsem si auto, neudelal poloprevod do 8pr. dni a po nejake dobe jsem s autem boural
chtel bych ho odhlasit na cestne prohlaseni, ale auto nemam prepsane, budu ho muset doprevest na mou osobu nebo bude stacit dolozit kupni smlouva?(poloprevod je psany na me jmeno) Dekuji/
Meriiiie
17/7/2008 17:21:42
Poradí mi někdo co dělat, když máme nepojízdné auto, značky v depozitu a už tam jsou několik let. Ted ho chceme ekologicky zlikvidovat a auto zrušit úplně. Nevyznám se v tom a dostala jsem to na starost..Co všecko budu ke zrušení potřebovat?
Ivosh Profil uživatele + foto
19/3/2008 16:40:06
B je spravne. Jen pro nektere.
davi1981 Profil uživatele
19/3/2008 15:53:16
Zdravím...
v některých starších přízpěvcích byly odkazy do "dokumentů". Chtělo to po mě zadat uživatelské jméno a heslo,ale když jsem zadal svoje přihlašovací údaje co mám tady tak mě to nikam nepustilo. Tam potřebuju další heslo,nebo to je sekce jen pro "některé"?
mack Profil uživatele + foto
18/3/2008 20:49:44
Děkuji za odpověď. Jestli stačí prohlášení, tak je to v suchu. Tažný je uplně nový a opravdu leželo od r 85 pod ponkem. Ůředníky máme hodný, tak snad to bude dobrý (je to tam samá baba, možná bude stačit čokoláda). Díky.
Pavel JHB Profil uživatele
17/3/2008 08:47:50
Legalne to jde (pokud se behem posledniho roku nejak nezmenila legislativa),
nastesti u T601 se s tim nedela nejaka velka veda. Je potreba prokazat puvod
tzn bud kupni smlouvou, prohlasenim, ze zarizeni bylo demontovano z vozidla
SPZ(RZ) XYZ, nebo mistopriseznym prohlasenim (ze zarizeni je vase a lezelo
30 let pod ponkem). Pak staci namontovat + STK, nebo nechat namontovat
autorizovany servis. Tim je to hotovo a muze se to dat zapsat do TP.
Problem tu je a to ze jsou vyhlasky+zakony, k nim provadeci ustanoveni. V
konecnem dusledku ovsem rozhoduje mnohdy blbej urednik, kterej si to vylozil
spatne...
Standa1443
16/3/2008 14:21:24
Tak vím, že legálně to nejde. Jednodužší je koupit trabíka se zapsaným tažným.
Mack Profil uživatele + foto
16/3/2008 08:57:15
Ahoj, může mi někdo prosím poradit? Mám originál tažný na trabika a nemám k němu typový list. Chci ho dát na vůz, ale nevím jak to zlegalizovat. Díky.
jitule
10/3/2008 11:40:41
Ahoj nemáte někdo nějaké odkazy na nákup aut v Rakousku?Něco jsme našli ale hlavně v Německu.Díky Jitka a Robert
Andre Profil uživatele
21/8/2007 15:37:43
Oficialne nikdo.
Jarda
21/8/2007 10:05:01
Potřebuji poradit, prodal jsem karoserii auta FIAT 600 a potřebuji vystavit doklad o likvidaci, kdo mi ho vystaví (RZ v depozitu ) ?
Dan Profil uživatele + foto
21/8/2006 11:43:14
Tak jsem si nechal zmenu fora uzrat v hlave a na treti pokus uz se mi libi. Dobrej napad.
20/8/2006 23:25:19
Oznamuji drobnou těžko přehlédnutelnou úpravu diskuzního fóra, snad k lepšímu. V přehledu vláken je od tohoto okamžiku vidět nástřel posledních tří příspěvků, aby se člověk snáze zorientoval, o čem, proč, zda, apod. Tak se toho nelekněte. :-) Jinak samozřejmě uvítáme akékoliv podněty k této změně i fóru obecně. Předem všem díky za odezvu.
5/5/2005 16:22:02
Možná jste si všimli, že dnes nám toto diskuzní fórum nefungovalo přesně
tak, jak by mělo. (zdvojování příspěvků, popletení názvů vláken a
e-mailových adres). Všem se omlouváme, už je to – díky skvělému realizačnímu
týmu Trabant.cz a Vaší pomoci (díky, Julo :-)) – šťastně vyřešeno.
3/5/2005 07:17:13
Zdá se, že je vše OK. Děkuji všem za odhalení chyby. Zůstaňte i nadále bdělí. :-)
3/5/2005 07:16:10
OT: Prý tady nefungovaly odkazy. Takže zkouška opravy: [URL]. :-)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Administrační okénko

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist