1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Problém s vrzající jízdou na 4ku (1)
Lukáš Matucha Profil uživatele
14/10/2020 19:04:19
Ahoj, potřeboval bych radu ohledně mého trabantu 601, po delší době jsem trabanta dal do chodu. Cca 14 dní zpět po vyčištění přívodu paliva trabant fungoval jako nový, vše fungovalo bez problémů. Včera jsem trabanta vyndal a připravoval jsem ho na STK a mám problém ohledně jízdy na 4 převodový stupeň ( řadit jde úplně normálně ), přidávám plyn 4ka normálně zabírá ale po chvíli se ozve divný zvuk(skripnuti) a jede se dále a takto cca každých 10km/h při zrychlování. Otázka zní čím by to mohlo býti ? Četl jsem o volnoběžkách a teoreticky dle mého odhadu by se mohlo jednat o počátek odchodu volnoběžky ? Má cenu dělat nějaký proplach převodovky naftou a pak dát nový olej ? Nebo nemá někdo z vás tušení co by to mohlo být případně jiného ?
 
P.S. Převodový olej jsem měnit zkoušel a nepomohlo, závada se proste objevila z ničeho nic, teď po ochlazení. Co se týče proplachu převodovky pouze jsem to četl na netu, poradíte jak nejlépe udělat ??
 
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Problém s vrzající jízdou na 4ku

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist