1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Lepici pakny (2)
Pavel JHB
26/4/2005 13:05:03
Muze to delat vic veci. Bud jsou lepene pakny moc silne a nezbyva moc vule na vraceni, prirezly samostely, nebo se porusila guma v hadicce a tvori zaklopku, nebo spatny ventilky v hl. brzd. valci.
Cahoun
26/4/2005 09:55:53
Mate nekdo zkusenosti s odstranenim zavady, kdy se pakny lepi na buben a obcas se nechteji vracet, staci klepnout na brzdovy pedal a odskoci, brzdove svetlo sviti. Je to na obou prednich kolech stejne, netahne to do zadne strany, pakny jsou repasovane.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Lepici pakny

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist