1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

_prodám 2 trabanty (6)
Nabídka půjček mezi soukromým a vážným
25/7/2018 16:39:06
Dobré ráno je hledat půjčky nebo znovu aktivovat své aktivity nebo realizovat projekt nebo si koupit byt, ale bohužel máte místo, kde se nacházíte, za jakých podmínek je nemožné, ze mě to zajímá. Jsem Platím zejména za půjčky, které se pohybují v rozmezí od 5 000 do 9 000 000 dolarů. Všichni lidé mají schopnost respektovat své zájmy, další procento úroků je 3% ročně. e-mail:
Přílohy:  000.jpg (9,4 kB)
Beto
6/10/2014 07:56:31
Dobrý den,

Potřebujete legitimní úvěr na úrokovou sazbou ve výši 2% Vaše Standardní výpůjčka AGENTURA jednotlivcům a organizacím poskytovat úvěry mezi 3000 až 10000000. Naše půjčky jsou dobře pojištěni a maximální bezpečnost je naší prioritou, nabízíme půjčky k dispozici, jsou

* Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné)
* Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné)
* Kombinace úvěru
* Konsolidace půjček a mnoho dalších:

Pokud máte zájem dostat zpátky k nám se po obdržení tohoto e-mailu, aby transakce pokračovat, může být dosaženo prostřednictvím e-mail: standardloanagency@hotmail.com

Nejlepší Regard,
Pan Beto Alenjrando
standardloanagency@hotmail.com
Clown
11/4/2010 20:36:51
Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nemá zájem o trabanta 601 z roku 1970. Nic mu není jen má malý problém s karburátorem. Bohužel zanedbali jsme administrativu a tak za uvedení do provozu chtějí hrozné peníze a tak jsme se rozhodli, že ho raději někomu darujeme než ho sešrotovat. V případě zájmu piště email. Mockrát děkuji.
asi já
29/8/2009 11:39:11
prodám nové díly na trabanta viz odkaz [URL]
Lukáš
2/6/2005 09:07:12
Ahoj já dych měl o váš trabant zájem a koupil Bich ho Napište mi nějakou cenu ale kdy by to bylo levné díky moc zájem. Napište mi na tel. číslo 737086752 nebo na imail moc vám děkuji Lukáš
oren
20/4/2005 15:19:08
prodám dva trabanty, cena dohodou, nutno vidět..
první: trabant combi r.v. 1971 (funkční-odstavený z provozu)
druhý : trabant limuzína r.v. 1972 (funkční, vyměněný motor, 12V)
spěchá
Liberecký kraj, okr. Semily
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: _prodám 2 trabanty

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist