1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Vyladeny vyfuk na Trabanta (7)
jan.
14/11/2010 18:57:05
zdravim.reagujem neskoro,ale skusim.zaujima ma ten ladeny vyfuk na trabanta. mozete mi dat sapon popis,pripadne foto? l.
havlas
25/4/2009 20:12:24
koupím jakýkoli vyladěnější výfuk do Trabanta
Julo 601
4/5/2005 10:25:33
zaujem by bol. rozhoduje Cena a kvalita. Prosim, dajte mi vediet
laaaci
19/4/2005 14:11:05
Ja by som to tiez zobral len za aku cenu a ako to vyzera.Dik
Zakon
17/4/2005 21:56:51
Tak ten vážně chci. ale zajímalo by mě jestli se i změní zvuk a taky kolik by to stálo . Ale napiš mi prosím na maila Dík Předem
ZAKON
Tomas BB, SK
13/4/2005 07:37:18
Samozrejme. Ze sa najprv neozves priamo svojim krajanom! Co cena? A este by ma zaujimalo, podla akeho navodu bol vyrobeny a z akeho materialu. Predpokladam absenciu kurenia ?
Harley
12/4/2005 20:38:09
Mal by niekto zaujem o vyladeny vyfuk s expanznou komorou, ktory zdvihne vykon?
Je ladeny na Trabanta, po namontovani ide Trabi citelne lepsie asi o 15-20% zalezi od auta, lebo co Trabant - to original :).
Aj na dobierku.

Kontakt: cagiva@azet.sk
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vyladeny vyfuk na Trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist