1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Vyladeny vyfuk na Trabanta (8)
Michal Hale
28/5/2019 23:12:39
Seriózní finanční půjčka od 40.0000 Kč až do 4.900.000 Kč s nízkou úrokovou sazbou bez zástavy nemovitosti. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, díky čemu může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Už do několika minut od zaslání vaší žádostí víte jestli vám tuto půjčku mohu poskytnout. Pro víc informací pište na email: michalhale06@gmail.com
Přílohy:  moyyy.jpg (4,3 kB)
jan.
14/11/2010 18:57:05
zdravim.reagujem neskoro,ale skusim.zaujima ma ten ladeny vyfuk na trabanta. mozete mi dat sapon popis,pripadne foto? l.
havlas
25/4/2009 20:12:24
koupím jakýkoli vyladěnější výfuk do Trabanta
Julo 601
4/5/2005 10:25:33
zaujem by bol. rozhoduje Cena a kvalita. Prosim, dajte mi vediet
laaaci
19/4/2005 14:11:05
Ja by som to tiez zobral len za aku cenu a ako to vyzera.Dik
Zakon
17/4/2005 21:56:51
Tak ten vážně chci. ale zajímalo by mě jestli se i změní zvuk a taky kolik by to stálo . Ale napiš mi prosím na maila Dík Předem
ZAKON
Tomas BB, SK
13/4/2005 07:37:18
Samozrejme. Ze sa najprv neozves priamo svojim krajanom! Co cena? A este by ma zaujimalo, podla akeho navodu bol vyrobeny a z akeho materialu. Predpokladam absenciu kurenia ?
Harley
12/4/2005 20:38:09
Mal by niekto zaujem o vyladeny vyfuk s expanznou komorou, ktory zdvihne vykon?
Je ladeny na Trabanta, po namontovani ide Trabi citelne lepsie asi o 15-20% zalezi od auta, lebo co Trabant - to original :).
Aj na dobierku.

Kontakt: cagiva@azet.sk
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vyladeny vyfuk na Trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist