1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Meerane - Mekawe (7)
julo600
7/4/2005 13:19:40
Ahojte, myslím, že znaky nižšie spomínané boli stále lepené. Stretol som sa už s mnohými Trabantami so známkou, a vždy mala otvory na skrutky (nity) ale vždy bola prilepená. Možno to súvisí s nižšími nákladmi vo výrobe - menej materiálu i operácií (tuším som sa o tom raz bavil s Ivošom a záver bol rovnaký)
VlaVla Profil uživatele + foto
7/4/2005 13:18:58
Tohle jsme už s kamarády řešili. Závěr je takový, že ten znak byl opravdu výhradně lepený, ale zároveň měl otvory na šroubky. Ten znak na mojí fotce zřejmě dodatečně majitel pro jistotu přišrouboval.
Vít Profil uživatele
7/4/2005 13:10:26
Asi bude pravda, že na T600 a T601 byly inverzní barvy. Já jsem si koupil na německém webu repliku a ta má bílé "barvy" T600. Jelikož vím, že na mém trabi byla kdysi plaketa "černá"" odhodlal jsem se k výrobě repliky v inverzních "černých" barvách. Protože jsem ale neměl žádnou pořádnou fotku, vznesl jsem dotaz. VlaVla byl dokonce tak rychlý, že v době, kdy píšu tento příspěvek, zinvertoval barvy - k tomu jsem se chystal při večerním kafíčku. Děkuji. Zajímavé také je, že na mém trabi byla plaketa přilepená, nikoliv šroubovaná či nýtovaná, kdežto na obou fotkách, které mám nyní k dispozici jsou připevňovací otvory.
7/4/2005 13:00:33
V příloze je ještě jednou po převedeni do negativu v grafickém editoru. To už vypadá dost stejně jako to vaše.
V.V.
Přílohy:  mekawe-meeranenegativ.jpg (29,4 kB)
7/4/2005 12:54:56
Ja mám tohle doma, můžu nafotit i kvalitněji. Zřejmě na šestistovkách bylo v opačných barvách, než později na typu 601.
V.V.
Přílohy:  mekawe-meerane.jpg (45,3 kB)
Honza Cimr Profil uživatele + foto
7/4/2005 12:51:31
Pokud ji nesezenes, tak ti ji vyfotim... Vim o aute, kde je...
Honza
Vít Hanke Profil uživatele
7/4/2005 12:48:48
Nemáte, prosím, někdo kvalitní foto plakety karosárny Meerane (bývala nalepena na pravém předním blatníku)? Nekvalitní foto jsem přiložil.
Přílohy:  mekawe.jpg (295,1 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Meerane - Mekawe

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist