1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

ebay.de ? (8)
wily
30/11/2009 21:01:56
Zdravim, pokud Vám někdo nechce poslat zboží z ebay do ČR nebo SLOVENSKA tak je tu www.poslito.eu
loja
28/5/2009 16:38:51
Prosím nemohl by mi někdo poradit jak prodat věc na Ebay de,mám totiž takový problém.Jsem zaregistrovaná vyplnit formulář k prodeji taky zvládnu ale bohužel když chci předmět vystavit tak se mi otevře okno kde mám vyplnit název a číslo účtu v Německu a to bohužel jako čech nemám bez těchto údaju mě to dál nepustí.Nevím co s tím.Díky
Jara 600
4/4/2005 09:48:36
Pres ebay jsem uz docela dost veci koupil a s neochotou poslat neco do CR jsem se jeste nesetkal. I kdyz meli prodavajici napsano, ze zasilaji pouze do Nemecka, vzdy jsme se dohodli. Chce se to domluvit jeste pred ukonceni drazby s prodavajicim pres mail a vetsinou byli velice vstricni. Pravda, ze ceny nejsou vzdy priznive, ale nekdy opravdu neni jine cesty, jak k nekterym vecem prijit. U mensich veci, ktere jsem zatim kupoval bylo postovne cca 6-10EUR.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
4/4/2005 07:41:50
Podla mna je skor hacik v tom, ze ked aj nieco kupis povedzme za 1euro, postovne a balne ta vyjde ovela viac, napr.6 euro, ale pri niektorych veciach sa to stale oplati....
Ivosh Profil uživatele + foto
4/4/2005 07:18:39
> Veeeelkaaa skoda. Su tam strasne zaujimave veci za skvele ceny.

Neni to az tak pravda. Obcas tam prodavaji i lidi, co jsou ochotni to poslat
treba do CR. Zalezi vzdy spis na konkretnim prodavajicim. Ovsem podle mne
ceny tam nejsou zas uplne idealni. Podobne veci, kdyby bylo mozno sehnat u
nas, nestaly by tolik. Druha vec je, ze je clovek u nas nesezene. :-)

IJ
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
3/4/2005 20:39:32
Veeeelkaaa skoda. Su tam strasne zaujimave veci za skvele ceny.
Pavel MAREK Profil uživatele
2/4/2005 09:31:54
Bohuzel to nejde, musis mit v nemecku nekoho, kdo to na tebe "jako"
zobchoduje a posle se to na nej. Ja to takto delam pri nakupech u
Lindingera.

> Ahoj ludia. Kedze trabi.winet.cz uz konci, pisem sem. Chcem sa opytat na
jednu vec. Kopec ludi z vas tu pise o zaujimavych veciach, ktore
nasli/objednali z ebay.de. Ja som tam tiez registrovany, par krat som sa
snazil aj nieco odtial kupit, lenze vzdy mi pisali, ze len v nem. rep., ze
nezasielaju inde. Ako to teda je? Ako kupit nieco, co mi poslu do SR? A cena
za poslanie? Prosim poradte. Mozno to znie smiesne, ale fakt sa v tom
nevyznam, hoci nemcinu ovladam perfeknte. Dakujem.
>
Mr_Kuj
1/4/2005 23:48:31
Ahoj ludia. Kedze trabi.winet.cz uz konci, pisem sem. Chcem sa opytat na jednu vec. Kopec ludi z vas tu pise o zaujimavych veciach, ktore nasli/objednali z ebay.de. Ja som tam tiez registrovany, par krat som sa snazil aj nieco odtial kupit, lenze vzdy mi pisali, ze len v nem. rep., ze nezasielaju inde. Ako to teda je? Ako kupit nieco, co mi poslu do SR? A cena za poslanie? Prosim poradte. Mozno to znie smiesne, ale fakt sa v tom nevyznam, hoci nemcinu ovladam perfeknte. Dakujem.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ebay.de ?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist