1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Vůle v náboji Tripo (2)
Monique
26/1/2020 13:26:36
Dobrý den, jsem soukromý věřitel ve spolupráci s několika bankami. Nabízím všechny druhy úvěrů v rozmezí od 40 000 korun do neurčité částky. Mým cílem je pomoci všem, kteří potřebují půjčky nebo kteří mají problémy s doklady a kteří nemohou získat půjčky v bankách. U všech žádostí o úvěr je moje úroková sazba 2% s dobou splatnosti 1 až 30 let. Prosím, kontaktujte mě, pokud máte zájem.
Gmail: moniquelombardo74@gmail.com
Přílohy:  coverr4x3w1000597210fc98dd6billets.jpg (127,9 kB)
Zdenny91 Profil uživatele
13/1/2020 10:43:42
Zdravím kolegy.
Renovujeme s kamarádem komplet Trabanta a mám teď menší problém.
Když jsem složil celou přední nápravu a vzal za kolo tak má v náboji nebo ložisku vůli. Vše sedí jak má ale po dotažení prostě klepe. Nikde jsem se nedočetl jaky moment tam má přesně být, ale i přes to že jsem to dotáhl na krev tak pořád volné. Může mi prosím někdo poradit kde může být chyba? Ložiska jsou nové...zkusil jsem tam dát zpět i staré a dělá to to samé. Děkuji za radu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vůle v náboji Tripo

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist