1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Dotaz zanik vozidla (1)
paja
9/7/2018 16:46:18
Zdravim potreboval bych vyradit vozidlo tak aby zaniklo z registru a chci jej prodat na nahradni dily je plne funkcni ale kuli prkotinam na stk kterou neudela a nechci do nej davat penize pac budu kupovat nove...muzu dat spz do depozitu a po roce nezaplatit a nechat tim vyradit ci zaniktnout z registru nebo jej nechat vyradit primo bez ekolikvidice...ci se lze primo na urade domluvit?pripadne bych na aute vybrousil cislo kasle a motoru a prodat pouze na kupni smlouvu byl bych pak v suchu kuli vybrousenemu vinku a cislu motoru apd. ?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dotaz zanik vozidla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist