1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Motor Grab. (4)
habr Profil uživatele
21/6/2018 10:24:11
To je v pohodě, od toho tyto a podobné stránky jsou, aby nám pomohly, poradily.
Slavomír Valoušek Profil uživatele
20/6/2018 16:46:23
Děkuji,Habře, je to vlastně vyčerpávající odpověď, omlouvám se za Grab, má tam být Grab, jako trabant. Ještě jednou , díky. Valdek.
habr Profil uživatele
20/6/2018 08:01:42
Popsat formou mailu bez obrazové přílohy usazení šoupátek je dost problém, tak jen základní informace: šoupátka musí končit těsně před otvorem pro ojniční čep. Jdou nasadit i tak, že z 1/3 tento otvor překrývají a to je špatně. Šoupátek jsou dva druhy, rovné a prohnuté. U rovných je jedno na který válec a jakou stranou se namontují. Starší prohnuté provedení má na vypouklé straně vyjiskřenu číslici 1 nebo 2 a musí se zásadně montovat na příslušný válec prohlubní ke karteru a vypouklou stranou ke klikovce. U starších šoupátek je vhodné se na rovné ploše (tabulka skla) přesvědčit, zda je rovné nebo ne a případně která strana je vypouklá. U použitých šoupátek bývají otvory pro kolík vymačkané a oválné, taková šoupata špatně časují a jsou za provozu nepříjemně hlučná, nedoporučuji je používat, navíc sekají do kolíku a vysekají v něm drážku, pak netěsní.
Slavomír Valoušek Profil uživatele
19/6/2018 18:27:38
Mám problém, jakým způsobem se usazují šoupátka ke klice,. Děkuji za informaci. Valdek.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor Grab.

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist