1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Vinute pruziny...prosim radu (2)
habr Profil uživatele
27/5/2018 16:57:17
Ramena nejsou shodná s Trabantem a originál Trabant Vám pasovat nebudou. Podle fotek jde o domácí výrobu na kterou byla originální ramena použita, ale byly odstraněny všechny prvky uchycení a nahrazeny jinými, byla upravena i geometrie náprav a doplněny dvojice pružin které také nemají s Trabantem nic společného. Jediné co zůstalo původní je komora ložisek a brzdové ústrojí, vše ostatní je naprosto jiné. Originální zadní nápravy stojí od 5000 korun výše podle provedení a vyobrazené je máte v příloze. Protože Vy nové originály nemůžete použít, tak by možná mohly stačit i použité, které stejně nějaký odborník musí dodělat dle Vaší potřeby, pak by nákup starších náprav mohl být levnější.
Přílohy:  trabant601.jpg (60,4 kB)
Petra Pavelková
26/5/2018 22:40:25
Dobry vecer. Mam dotaz. Koupili jsme s manzelem karavan. No. Po najeti do diry nam praskla naprava. Po rozebrani manzel zjistil ze se jedna o napravu z Trabanta. No a jsou tam vytahane pruziny. Daji se nekde sehnat nove...vinute pruziny? Kde, kolik to cca stoji? Pro jistotu pisilam foto...jedna je delsi nez druha. Ma to tak byt? Nebo je to opotrebenim? Diky za rady.
Přílohy:  img_20180526_092122.jpg (1,4 MB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vinute pruziny...prosim radu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist