1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Kontrola STK (3)
Trabantservis
12/2/2018 08:42:28
Jsou to běžné závady,Nesvítící žárovky se vymění.Taktéž i zadní tlumiče,mění se obvykle v páru,tzn.že oba zadní dohromady.Ty jsou dle kvality v různých cenových úrovních.
Co se týká ceny opravy,Hrubý odhad cca 4000,-Kč
habr Profil uživatele
5/2/2018 19:26:06
Tento dotaz by měl směřovat spíš na stránky Škodovkářů než na stránky Trabantů. Kdyby se jednalo o Trabanta, tak by popsané závady byly prkotina za pár korun, Škodovka má smysl investic už ve svém jménu vozu. Dotaz zde nepadá na úrodnou půdu, je to to samé, jako by jste se šla do zeleniny zeptat na cenu bůčku. Taky Vám neodpoví, přitom obojí je potravina.
Paja
2/2/2018 18:42:12
Dobrý den, po návštěvě STK mi byl přiložen seznam závad, který bych měla do měsíce nechat opravit. Jelikož do tet nemám žádné zkušenosti a vůbec netuším na co bych se měla připravit v servisu a hlavně cenově. Přikládám foto se seznamem chyb. Jestli by tu byl někdo kdo by věděl jak by se to mohlo v autoservisu cenově pohybovat a jak moc závažné závady to jsou. Moc děkuji za případnou odpověď. Jsem z toho celkem vyděšená.
Přílohy:  img_20180202_175646.jpg (1,9 MB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kontrola STK

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist