1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Wartburg 1.3 (číslo rámu) (2)
habr Profil uživatele
27/1/2018 11:54:05
VIN u toho vozu je umístěno na příčce rámu za motorem, pod nádobkou brzdové kapaliny, je podélně trochu vlevo, vedou tam i kabely a obvykle je pod vrstvou nánosu. Je docela špatně viditelné i po očištění.
 
Pokud se pro nečitelnost musí nechat úředně vyrazit nový VIN, musí to nejprve požehnat Magistrát nebo evidence vozidel a ta zároveň určí, která důvěryhodná firma smí jako jedinná vyrazit nové VIN, ta pak vydá o vyražení protokol se kterým následně evidence vozidel provede potřebné změny v papírech. Docela komplikovaný a drahý proces. VIN vyražený náhradní metodou je nejčasteji vyražen na pravé přední příčce rámu z vnitřní strany směrem k olejové vaně a alternátoru.
Wartburg 1.3
27/1/2018 11:02:17
Dobrý den. Chtěl bych vás požádat o pomoc. Již delší dobu vlastním Wartburg 1.3 a při poslední technické kontrole se nám nepodařilo najít číslo rámu. Nevím kde mám hledat, ani jak má být umístěno. Můžete mě nekdo prosím poslat foto kde se číslo nachází. Předem děkuji za odpovědi. Petr Petrkohouttu@seznam.cz
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Wartburg 1.3 (číslo rámu)

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist