1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

úvěrová nabídka k řešení finančních problémů (626)
weijers danielle
8/7/2019 01:49:41
Ahoj madam a pane

Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Réunion Mayotte,

po celém světě vám nabízím půjčku ve výši 5 000 až 15 000 000 EUR každému, kdo ji může splácet se zájmem

za úrokovou sazbu je 3% za každou požadovanou částku

- finanční úvěr

- hypotéku

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splácení úvěru

- Osobní půjčka

- Ty jsi uvízl

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
Přílohy:  download4.jpg (7,2 kB)
Mrs Sharon Sim
5/7/2019 05:32:29
Hello Everybody,
My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius, call/whats-App Contact Number +918929509036 via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.
Přílohy:  1425713420_ads_1946.jpg (97,3 kB)
Mrs Sharon Sim
5/7/2019 05:31:53
Hello Everybody,
My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius, call/whats-App Contact Number +918929509036 via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.
Přílohy:  92670b4660ab09a74e6f66e211b317f2.jpg (488,5 kB)
Michal
2/7/2019 13:02:18
Nabízím vám výhodný financní úver pro celou Ceskou republiku s rychlým vyrízením už do 24 hodin vcetne vyplacení financí. Mužete žádat o úver od 50.000 Kc až do 5.000.000 Kc. Splatnost tohoto úveru se dá nastavit až na 240 mesícu. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou pruchodností schválených žádostí. Tento úver mužete využít na cokoliv budete potrebovat. Víc informací získáte na emailu: sopuchmichal2gmail.com
Přílohy:  tn_images1.jpg (28,2 kB)
rosa cabrera
28/6/2019 11:58:43
nabídka úvěru

Dobrý den, budete potřebovat financování pro svůj domov, vaše podnikání, nákup auta, nákup motocyklu, vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více než pochybnosti. Osobní kredity poskytujeme od 2 000 EUR do 1 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2%. Sdělte nám prosím své podmínky úvěru a přesnou částku. Kontaktujte prosím mou e-mailovou adresu, kterou chcete použít. E-mailová adresa: rc7701194@gmail.com
Přílohy:  paskolossuuzstatu300x200.jpeg (14,2 kB)
Půjčce mezi zvláštní a čestný
20/6/2019 07:31:24
Dobrý den, pane a paní,
Jsem připraven tak, aby vám půjčku ve výši mezi € 2,000 a € 900.000 (rychlý a spolehlivý úvěru.) Jsou ve spolupráci s několika bankami svědky to. s podílem 3%, můžu dát tento úvěr se všemi pojišťovnami záruky a banky, protože v tom, že jsem se nijak zvlášť chtějí porušit zákon o nošení, je to tvoje pro měsíční platby, které mohou být splacena do 35 let. to jsou naše podmínky půjčky. Kontaktujte nás pro více informací na email: bidonzibruno@gmail.com
Přílohy:  01.jpg (33,6 kB)
Půjčce mezi zvláštní a čestný
20/6/2019 07:30:41
Dobrý den, pane a paní,
Jsem připraven tak, aby vám půjčku ve výši mezi € 2,000 a € 900.000 (rychlý a spolehlivý úvěru.) Jsou ve spolupráci s několika bankami svědky to. s podílem 3%, můžu dát tento úvěr se všemi pojišťovnami záruky a banky, protože v tom, že jsem se nijak zvlášť chtějí porušit zákon o nošení, je to tvoje pro měsíční platby, které mohou být splacena do 35 let. to jsou naše podmínky půjčky. Kontaktujte nás pro více informací na email: bidonzibruno@gmail.com
Přílohy:  01.jpg (33,6 kB)
Sdílená zkušenost s přijatým kreditem
19/6/2019 02:59:53
Každý den, dlužníci najít spokojenost s finančním BARROS a sdílet své zkušenosti. To mě přimělo vyzkoušet si půjčku u finančníka BARROS. Dnes si uvědomuji, že úvěr mezi soukromými osobami je velmi zajímavý pro finanční BARROS. Jeho míra je velmi cenově dostupná pro osoby s naprostou spokojeností a rychlostí.
Pro ty, kteří to neznají, je BARROS finančník řešením všech vašich problémů spojených s úvěrovými penězi bez banky.
V případě potřeby úvěru je zde spolehlivá adresa pro kontakt: fb06.1961@gmail.com
Přílohy:  cyprovam.jpg (79,0 kB)
SHEIKH AlGHAMDI FAISAL
18/6/2019 12:50:04
Na černé listině? Potřebujete půjčku?

Potřebujete peníze naléhavě?
Hledáte profesionální služby bez skrytých nákladů nebo nadsazeného zájmu.
Vyzkoušejte nás pro rychlou reakci a okamžitou odpověď.
Peníze můžete mít na svém účtu do 24 hodin od schválení úvěru.
Žádný rozruch, problémy nebo zpoždění, způsob Money-Mouse.

Kontakt: SHEIKH AlGHAMDI FAISAL GURMALLAH
E-mail ::: financeloaninvestment@hotmail.com

Pozdravy,
EMAIL MARKETING TEAM
(financeloaninvestment@hotmail.com)
Přílohy:  147648full300x300.jpg (24,2 kB)
michal Hale
15/6/2019 02:20:28
Nabízí vám tento žádaný finanční úvěr bez registrů od přímého poskytovatele od 50.000 Kč až do 3.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, proto může úvěr získat téměř každý. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. O tento úvěr žádejte zcela zdarma a nezávazně na emailu:hp09074219324@gmail.com
rosa cabrera
13/6/2019 18:46:20
nabídka úvěru

Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou e.
rc7701194@gmail.com
Přílohy:  euroseuros.jpg (116,4 kB)
nabídka úvěru mezi jednotlivci
11/6/2019 13:14:55
Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy nebo realizovat své projekty, jsme vám k dispozici do 24 hodin bez jakýchkoliv problémů.
Obraťte se na nás a získejte svůj úvěr co nejdříve.
Email: dkp985@post.cz

Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy nebo realizovat své projekty, jsme vám k dispozici do 24 hodin bez jakýchkoliv problémů.

Přílohy:  tt.jpg (14,9 kB)
Michal Hale
10/6/2019 23:18:36
Finanční zajištění až 1.500.000,- Kč Nabízím výhodné finanční úvěry za soukromých zdrojů až do 1.500.000,- Kč bez účelu použití. Úvěrem můžete vyplatit vaše tíživé dluhy a zlepšit vaší finanční situaci. Individuální přístup ke každé žádosti díky čemu může úvěr získat téměř každý žadatel. Nízká úroková sazba a výhodné podmínky poskytnutí pro každého žadatele. Zcela zdarma a nezávazně můžete o úvěr žádat na emailu hp09074219324@gmail.com
Jindrich Drepela
1/6/2019 15:00:05
Nabízím vám rychlé a spolehlivé finanční úvěry od přímého poskytovatele bez poplatků a bez zástavy nemovitosti. Nabízím vám úvěry od 40.000 Kč až do 4.500.000 Kč. Záznam v registrech dlužníků nebo exekuce není překážkou. Mohu pomoci také žadatelům bez doložitelného příjmu. Vyřízení všech formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: fm3564557@gmail.com
Přílohy:  2.jpg (4,4 kB)
Mehmet Hakan
27/5/2019 14:09:59
Individuální finanční úvěr pro všechny žadatele v České republice, nízké úrokové sazby, příznivé nabídkové podmínky. Nabízím úvěry do 60 000 000 Kč bez záruky a bez kontrolních záznamů. Můžete jej také použít ke konsolidaci svých závazků nebo platit za provedení. Je zaručena spravedlivá a spolehlivá činnost. Objednejte si celou půjčku a vyplaťte peníze do 24 hodin. kontaktujte nás na e-mailu: mehmethakan117@gmail.com
Přílohy:  moneyyf.jpg (2,2 kB)
Lubica
21/5/2019 12:55:22
Dobrý den, pan / paní jsem zvláštní promotér a ředitel společnosti, půjčuji všem s potřebou a také nabízím nemovitosti a auto půjčky ty, kteří chtějí zahájit činnost nebo mít projekty nebo pro výstavbu dobrá nebo na úvěr je příležitost vstoupit, protože budu velmi otevřen, aby se tento úvěr pohyboval od 1000 do 50.000.000 s procentem 3% za předpokladu, že platná pravidla a zákony jsou respektovány tehdy, pokud jste hledají půjčku, to je příležitost. Za tímto účelem prosím kontaktujte mě. lubicapotocka4@gmail.com
Přílohy:  306396.jpg (439,4 kB)
serieux Bon Profil uživatele + foto
21/5/2019 10:02:33
Jediný e-mail, na který nás můžete kontaktovat: genet.bm1983@gmail.com

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci je obrovská,
ale pokud jde o hledání půjček mezi vážnými jednotlivci ve Francii, seznam se zužuje, zejména pokud jde o stránky, které nabízejí spolehlivé půjčky mezi jednotlivci. Vůdcem této kategorie je úvěr zdarma, zejména díky jeho schválení Bank of France. V tomto případě je to jediná úvěrová agentura PAP, která
stojí za to ovládnout trh nabídky vážných úvěrů mezi jednotlivci. Když si člověk myslí, že je půjčka zdarma, myslí si, že nabídka půjček mezi jednotlivci ve Francii.
Francouzské místo pro půjčování peněz mezi jednotlivci
Linka získává lví podíl, když on
To je osobní půjčka mezi jednotlivci.
Jeho nabídka je jasná, jednoduchá a přesná.

Volný úvěr je platforma, která umožňuje těm, kteří chtějí investovat jinak, půjčovat peníze. Stejně tak lze na internetu půjčovat úvěry mezi jednotlivci, přičemž podmínky jsou často lepší než podmínky tradičních bank.

serieux Bon Profil uživatele + foto
21/5/2019 10:02:33

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci je obrovská,
ale pokud jde o hledání půjček mezi vážnými jednotlivci ve Francii, seznam se zužuje, zejména pokud jde o stránky, které nabízejí spolehlivé půjčky mezi jednotlivci. Vůdcem této kategorie je úvěr zdarma, zejména díky jeho schválení Bank of France. V tomto případě je to jediná úvěrová agentura PAP, která
stojí za to ovládnout trh nabídky vážných úvěrů mezi jednotlivci. Když si člověk myslí, že je půjčka zdarma, myslí si, že nabídka půjček mezi jednotlivci ve Francii.
Francouzské místo pro půjčování peněz mezi jednotlivci
Linka získává lví podíl, když on
To je osobní půjčka mezi jednotlivci.
Jeho nabídka je jasná, jednoduchá a přesná.

Volný úvěr je platforma, která umožňuje těm, kteří chtějí investovat jinak, půjčovat peníze. Stejně tak lze na internetu půjčovat úvěry mezi jednotlivci, přičemž podmínky jsou často lepší než podmínky tradičních bank.

Lubica
16/5/2019 07:28:08
Nabídka půjček mezi vážnými jednotlivci Ať už jste měli vysvětlitelné zpoždění plateb, nadměrné zadlužení, rozvod nebo ztrátu zaměstnání nebo jiné. Možná máte druhou šanci s konkrétním úvěrem. Moje úvěrové podmínky jsou jednoduché a dobře definované. Neberu poplatky ani notářské poplatky e. můj úvěr začíná od 2.000 € do 9.000.000 € a termíny budou stanoveny podle vašeho měsíčního rozpočtu. pokud máte projekty k realizaci, nebo pokud máte finanční potíže, můžete mě kontaktovat. lubicapotocka4@gmail.com
Přílohy:  306396.jpg (439,4 kB)
jennifer
14/5/2019 21:58:29
Nabídka úvěrů

Hledáte finanční kapitál? Potřebuje vaše firma kapitál k růstu? Potřebujete finanční prostředky na zahájení nové činnosti? Jste na startu nebo chcete přejít na novou fázi svého vývoje? Kontaktujte nás a získejte krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý úvěr se splácením
loicidohou@gmail.com
Přílohy:  bi.jpg (50,1 kB)
KAMIL ADAM
14/5/2019 18:06:05
Dostal jsem finanční pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomůže ven.

KAMIL ADAM
ka9189062@gmail.com
Přílohy:  money..jpg (8,1 kB)
Bishop Berry Smith
8/5/2019 07:54:07
Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové bobikesolt@gmail.com a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

Přílohy:  2.jpg (4,4 kB)
jennifai
3/5/2019 12:55:31
Pracovní nabídka

Pokud hledáte práci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci s podporou našich partnerských společností, které působí v několika oblastech. Kontaktujte nás emailem
loicidohou@gmail.com
Přílohy:  17144.jpg (35,8 kB)
godsnt
27/4/2019 00:31:45
Nabízí vám tento žádaný finanční úvěr bez registrů od přímého poskytovatele od 50.000 Kč až do 3.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků. Individuálně přistupuji ke každé žádosti, proto může úvěr získat téměř každý. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. O tento úvěr žádejte zcela zdarma a nezávazně na emailu:hp09074219324@gmail.com
Maria MOUSSET Profil uživatele + foto
26/4/2019 16:55:55
Spolehlivé a garantované finanční služby.

Pracovníci, řemeslníci a jednotlivci,
Po inovaci našeho partnerství s Komerční Banka jsme zpřístupnili naše půjčky nabídky ve výši 2,3%. Vyplňte formulář, podepište právní smlouvu a máte půjčky do 24 hodin. Pro více informací prosím kontaktujte náš email: mariamoussetnl@gmail.com a whatsapp: +33 755491330

Rychlá a zaručená spokojenost.

S pozdravem.

Maria MOUSSET

Přílohy:  bankkb4.jpg (24,4 kB)
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26  další další

Odepsat na: úvěrová nabídka k řešení finančních problémů

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist