1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

úvěrová nabídka k řešení finančních problémů (570)
saintemaria.step88@gmail.com
5/6/2018 02:42:41
Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci:saintemaria.step88@gmail.com

Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci
Naléhave potrebují peníze? Mužeme vám pomoci! Jste stávající situace v nesnázích nebo ohrožuje vás v nesnázích? Tímto zpusobem dáme vám schopnost prijmout nový vývoj. Jako bohatý clovek cítím povinnost pomáhat lidem, kterí se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná cástka není príliš šílené, pro nás a vyspelost, které urcí vzájemnou dohodou. Žádné prekvapení, žádné dodatecné náklady, ale jen dohodnuté cástky a nic jiného. Necekejte déle a komentár k tomuto príspevku. Zadejte cástku, kterou chcete pujcit a budeme vás kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ješte dnes na

E-mail: saintemaria.step88@gmail.com
Císlo WHATSAP:+22997375700 Dekuji za laskave kontaktujte nás.
Přílohy:  1473343384_0000.jpg (3,5 kB)
inance.populare05
4/6/2018 16:30:38
Úvěr spolehlivější bez financování protokolu za 48 hodin

Jste konkrétní, čestní a dobří. Nemáte příjem, který vám umožní dosáhnout vašich měsíčních plateb. Osoba, která otevírá tyto dveře jednotlivcům, vám poskytne půjčku od roku 2000 do výše 2 750 000 € za velmi jednoduchých podmínek všem osobám můžu splácet s úrokovou sazbou ve výši 2%. Nenám si půjčit, navíc zákon zakazuje. Nabízím úvěry v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu a cenově dostupné splátkové období. Nevím, jak vaše použití a mé převody jsou pojištěny bankou pro zabezpečení transakce. Veškeré vaše žádosti podaly návrhy týkající se platebních splátek a budeme vám s vaší pomocí kontaktovat
E-mail: finance.populare05@gmail.com
E-mail: finance.populare05@gmail.com
Přílohy:  images3.jpg (8,4 kB)
sabrim
2/6/2018 17:11:18

Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost,

která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00

dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat

svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás teď

pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím

(mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com).
Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.

Vaše,

Mayloan Sarawak.
Benedikta
1/6/2018 18:27:15
Nebude pokračovat, aniž by čtení tohoto

Ahoj všichni !!!

SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL

Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, tenhle vypadal vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal bez obav půjčku 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
Nezapomeňte mu říct, že jsi přišel od Benedikta
Přílohy:  de.jpg (36,3 kB)
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:24:51
Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, tenhle vypadal vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal bez obav půjčku 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:24:27
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:23:35
30/5/2018 20:20:45
saintemaria.step88@gmail.com Nabízíme pujcky do 24 hodin.

Úver nabídka urgent v rozmezí od 2000 KC 3 000 000 KC, které vám pomohou ve všech váš financní problém. Nabízíme pujcky v rozmezí od 2000 KC do 10,000,000 KC na nízké sazby úrok 2% rocne a budete mít možnost splácení až 30 let. Pro všechny vaše potreby úveru a financování a úver, prosím, kontaktujte nás. Tady je muj

e-mail: saintemaria.step88@gmail.com POZNÁMKA: pracujeme pouze s klientem, vážný a uprímný.

Telefon: +22997375700

Přílohy:  1473343384_0000.jpg (3,5 kB)
30/5/2018 20:20:21
saintemaria.step88@gmail.com Nabízíme pujcky do 24 hodin.

Úver nabídka urgent v rozmezí od 2000 KC 3 000 000 KC, které vám pomohou ve všech váš financní problém. Nabízíme pujcky v rozmezí od 2000 KC do 10,000,000 KC na nízké sazby úrok 2% rocne a budete mít možnost splácení až 30 let. Pro všechny vaše potreby úveru a financování a úver, prosím, kontaktujte nás. Tady je muj

e-mail: saintemaria.step88@gmail.com POZNÁMKA: pracujeme pouze s klientem, vážný a uprímný.

Telefon: +22997375700

Maria
28/5/2018 14:43:37
Závažná nabídka půjčky a žádná předplacení

Hypoteční úvěr - obnovení úvěru - půjčka

Jsem vážný a upřímný věřitel,
Mohu vám nabídnout okamžitou splátku ve výši 2%, kterou potřebujete.
Poskytuji úvěry od 1.000 do 500.000.000 €
Zde jsou mé požadavky:

- Buďte vážní a upřímní.
- mít trvalou práci pro dobrou refundaci.

E-mail: Marialakatos1954@gmail.com
Děkujeme za pochopení

Kontaktujte mě WhatsApp: +31 627 655 955
Tommy Champion
24/5/2018 13:32:22
We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both

two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS.

Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence

we will work together for the benefits of all parties involve

For further details contact us with the below information Thank you.

Contact Person: Mr. Tommy Champion
Email: dignityfinanceplc@gmail.com
Skype ID: dignityfinanceplc@gmail.com
Přílohy:  financialinstrumentmoneti1040x585.jpg (190,6 kB)
lenkova
22/5/2018 07:37:28
svedectvo o tom, ako som dostal moju pôžicku
Dobrý den, jsem Maria Hooks, žijící v Texasu, USA. V tuto chvíli jsem vdova se ctyrmi detmi a v kvetnu 2014 jsem se dostala do financní situace a musel jsem refinancovat a platit své úcty. Snažil jsem se hledat úvery od ruzných úverových firem, soukromých i firemních, ale nikdy s úspechem, a vetšina bank odmítla muj úver. Ale jak to Buh chtelo, predstavil jsem Boží žene soukromý veritel, který mi dal pujcku ve výši 850 000 USD a dnes jsem obchodník a mé deti se v soucasné dobe dobre darí, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkaz na zajištení úveru bez zajištení, žádnou úverovou kontrolu, žádnou družku s pouze 3% úrokovou sazbou a lepší plány splátek a plán, kontaktujte prosím paní Queen William. Neví, že to delám, ale jsem tak štastná a já jsem se rozhodl aby lidé vedeli víc o nem a chteli, aby mu Buh požehnal víc. Mužete ho kontaktovat prostrednictvím jeho e-mailu. jiri35527@gmail.com
Patricia Bates
13/5/2018 21:14:36
Ahoj ,

Potřebujete naléhavou půjčku, kterou nabízíme celosvětové půjčky, které potřebují půjčku obchodní příležitost, kterou hledáte, je tady znovu. napište nám nyní na patriciabates67@gmail.com

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

1) Celé jméno:
2) Pohlaví:
3) Potřebné množství úvěru :.
4) Délka úvěru:
5) Země:
6) Adresa bydliště:
7) Mobilní číslo:
8) Měsíční příjem:
9) Zaměstnání:

Který jste tu měli o nás.

S pozdravem.

Paní Patricia Batesová
Přílohy:  showimage.jpg (52,6 kB)
Patricia Bates
13/5/2018 21:14:01
Ahoj ,

Potřebujete naléhavou půjčku, kterou nabízíme celosvětové půjčky, které potřebují půjčku obchodní příležitost, kterou hledáte, je tady znovu. napište nám nyní na patriciabates67@gmail.com

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

1) Celé jméno:
2) Pohlaví:
4) Délka úvěru:
5) Země:
6) Adresa bydliště:
7) Mobilní číslo:
8) Měsíční příjem:
9) Zaměstnání:

S pozdravem.

Paní Patricia Batesová
Patricia Bates
13/5/2018 21:13:46
Ahoj ,

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

1) Celé jméno:
2) Pohlaví:
4) Délka úvěru:
5) Země:
6) Adresa bydliště:
7) Mobilní číslo:
8) Měsíční příjem:
9) Zaměstnání:

S pozdravem.

Paní Patricia Batesová
Patricia Bates
13/5/2018 21:13:15
Ahoj ,

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU

1) Celé jméno:
2) Pohlaví:
4) Délka úvěru:
5) Země:
6) Adresa bydliště:
7) Mobilní číslo:
8) Měsíční příjem:
9) Zaměstnání:

S pozdravem.

Paní Patricia Batesová
Lenka Bolkova
8/5/2018 09:09:13
Lenka Bolkova Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční / věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gma­il.com)
berthierkorinne
1/5/2018 14:37:05
Nabídka půjček mezi jednotlivci
 pro všechny vážné lidi, kteří žijí v Hondurasu, Chile, Španělsku a Francii, ročními sazbami 3% pro všechny své potřeby v rozmezí od 500 000 EUR do 100 000 000 EUR. Prosím, kontaktujte mě, pokud potřebujete: berthierkorinne1965@gmail.com
Přílohy:  im.jpg (8,9 kB)
berthierkorinne
1/5/2018 14:36:44
 pro všechny vážné lidi, kteří žijí v Hondurasu, Chile, Španělsku a Francii, ročními sazbami 3% pro všechny své potřeby v rozmezí od 500 000 EUR do 100 000 000 EUR. Prosím, kontaktujte mě, pokud potřebujete: berthierkorinne1965@gmail.com
Přílohy:  pa.jpg (9,4 kB)
berthierkorinne
1/5/2018 14:32:35
Přílohy:  kl.jpg (9,3 kB)
PergoCF@gmail.com
30/4/2018 03:35:29
Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com

Yours Sincerely,
Mr. Ren Hya
PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
PergoCF@gmail.com
24/4/2018 05:57:51
Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
patrick Profil uživatele
22/4/2018 10:12:43

Nabídka půjčky a investice pro každou osobu

Ahoj všichni
Jsme investoři, kteří hledají ziskové projekty pro práci ve společnosti. Můžeme investovat do vývoje Vaší společnosti nebo projektu.
Jsme k dispozici k dispozici finanční prostředky a sledujeme realizaci s vámi až do termínu.
Jsme také v oblasti půjčování peněz mezi jednotlivci s 4,5% úrokovou sazbou
Výše úvěru je od 2000 € do 50 000 000 € s velmi jednoduchými podmínkami
Pro další informace prosím kontaktujte nás na tomto e-mailu:

Whatsapp: +224 624 96 40 69

Email: patrickaubry87@gmail.com
Přílohy:  unnamed.jpg (51,9 kB)
maria kamakova
12/4/2018 12:32:11
Finanční pomoc s pojištěním.

Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 50 000 do 50 000 000 Kč pro každého občana, který je schopen vrátit bez řádného termínu. Dobrá úroková sazba je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz
Nabídněte peněžní půjčky pro vážné a upřímné lidi
8/4/2018 07:50:33
Dobrý den,
Nabízím půjčku v hotovosti lidem v nesnázích nebo kteří chtějí úvěr uzavřít, aniž by prošli bankou, aby vyřešili některé své finanční problémy nebo začali podnikat.
- Vyberte si mezi 1.000 a 120.000 €
- Vyberte dobu splácení: od 12 do 180 měsíců.
- roční úroková sazba pro úroky ve výši 2,20%.
Pro jakékoli informace neváhejte a kontaktujte mě kdykoliv prostřednictvím mého e-mailu: theodorakini7@gmail.com
Přílohy:  be411a6fbf3048cca0afd1151b009465.jpg (66,7 kB)
předchozí předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23  další další

Odepsat na: úvěrová nabídka k řešení finančních problémů

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist