1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

úvěrová nabídka k řešení finančních problémů (401)
Josef Pavel
15/4/2019 20:47:44
Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Tento úvěr můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Víc informací získáte na emailu: josef56775@seznam.cz +420602970031
Přílohy:  14265.jpg (49,0 kB)
PETER
15/4/2019 20:08:40
chcete velmi urgentní úvěr Nabízím úvěr úrokové sazby
cenově dostupné 2% platí
mnoho bank? Potřebujete financování pro
konsolidace vašeho dluhu? Nebo potřebujete financování
dostat vaše podnikání dostat zpět na trať. Takže my
jsou nejlepším řešením, které potřebujete
soukromého věřitele. Nabízíme půjčky zájemcům na nízké úrovni
úrokové sazby. Pokud máte zájem, zkuste mi to říct
jste potřebovali pro svůj
financování. A jsem ochoten vám pomoci.
Kontakt: pretfinancerapide029@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (11,0 kB)
PETER
15/4/2019 20:08:00
Jsem generálním ředitelem společnosti a mám kapitál, který mi umožní krátkodobě i dlouhodobě poskytnout určité úvěry všem vážným osobám, které tento úvěr chtějí. 3% úrok v roce podle zapůjčené částky, protože zejména nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na zapůjčené částce můžete splácet maximálně 6 až 20 let. Záleží jen na vás, abyste viděli měsíční platby.
Přílohy:  medium.jpg (12,4 kB)
Chcete půjčit pretfinancerapide029@gmail.com
15/4/2019 20:06:35
chcete velmi urgentní úvěr Nabízím úvěr úrokové sazby
cenově dostupné 2% platí
mnoho bank? Potřebujete financování pro
konsolidace vašeho dluhu? Nebo potřebujete financování
dostat vaše podnikání dostat zpět na trať. Takže my
jsou nejlepším řešením, které potřebujete
soukromého věřitele. Nabízíme půjčky zájemcům na nízké úrovni
úrokové sazby. Pokud máte zájem, zkuste mi to říct
jste potřebovali pro svůj
financování. A jsem ochoten vám pomoci.
Přílohy:  images3.jpg (7,9 kB)
PETER
15/4/2019 20:05:57
Nabídka úvěru bez spolehlivého předfinancerapide029@gmail.com

Chcete půjčku? Od této chvíle se už nebojte. Nyní snadno a rychle vyřešíte své finanční problémy. Jsem soukromá osoba s významnými finančními zdroji.
Přílohy:  y6f7sv2dg6.jpg (33,8 kB)
pretfinancerapide
15/4/2019 20:02:39
Dobrý den!
Potřebujete osobní půjčku - finanční půjčku - úvěr na bydlení - investiční úvěr - půjčku na bydlení - konsolidaci dluhu - zpětný úvěr - jste v evidenci. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám vědět, kolik potřebujete, abychom vám mohli poskytnout více informací o tom, jak se kvalifikovat pro úvěr na prsa. Naše úroková sazba je 2%.

pretfinancerapide
15/4/2019 20:02:38
Dobrý den!
Potřebujete osobní půjčku - finanční půjčku - úvěr na bydlení - investiční úvěr - půjčku na bydlení - konsolidaci dluhu - zpětný úvěr - jste v evidenci. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám vědět, kolik potřebujete, abychom vám mohli poskytnout více informací o tom, jak se kvalifikovat pro úvěr na prsa. Naše úroková sazba je 2%.

pretfinancerapide
15/4/2019 20:02:31
Dobrý den!

pretfinancerapide
15/4/2019 20:01:34
ahoj
Hledáte financování, abyste buď oživili své aktivity, nebo realizovali projekt, nebo koupili byt, ale bohužel vám banka dává za podmínek, které nemůžete splnit. Už mě to netrápí Já jsem jednotlivec Poskytuji půjčky v rozmezí od 5000 € do 500 000 € všem lidem, kteří jsou schopni respektovat své závazky. úroková sazba je navíc 2% ročně. potřebujete peníze z jiných důvodů; Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
email: pretfinancerapide029@gmail.com
děkuji
pretfinancerapide
15/4/2019 20:00:59
Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro každého, kdo potřebuje speciální půjčku na obnovu svého života.
hledáte půjčku na oživení své činnosti nebo na realizaci projektu, nebo na koupi bytu, ale máte zakázané bankovnictví nebo váš soubor byl v bance odmítnut.
Osobně poskytuji půjčky v rozmezí od 1 000 do 500 000 EUR všem lidem, kteří jsou schopni tyto podmínky respektovat. Moje úroková sazba je 3% ročně.
Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte mne kontaktovat pro více informací. vážných a čestných jednotlivců.
kontakt
mě poštou: pretfinancerapide029@gmail.com
Přílohy:  119481984_o.jpg (99,7 kB)
pretfinancerapide
15/4/2019 20:00:19
dobrý večer
Jsem soukromý investor, který hledá projekt k investování, kontaktujte nás pro různé projekty s finančními prostředky na jejich realizaci. Máte-li zájem a opravdu potřebujete půjčku, kontaktujte
mě poštou: pretfinancerapide029@gmail.com
Přílohy:  54984500x364.jpg (64,0 kB)
David
8/4/2019 18:06:13
dobrý den jsme úvěrová organizace, nabízíme 2% úrokovou sazbu úvěru pro obě společnosti a
jednotlivci od 18 let a více, úvěr v rozmezí od $ 15,000,00 do $ 150,000,000,000 našeho měsíčního splácení úvěru
je flexibilní, ale musíte mít práci a přiměřený měsíční příjem, nebo pokud jste samostatně výdělečně činná osoba
je také lepší, jsme oprávněnými věřiteli věřitelů téměř deset let, máme novoroční promo
klientům, půjčovat a vyhrát cenu, jako jsou vozidla, pračka, televize atd
zájem o tuto úvěrovou nabídku od nás. napište nám: (finfastloanavailable@gmail.com).
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:46:22
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  5555_1_set_euros_double_b.jpg (287,0 kB)
Hypoteční úvěr
21/3/2019 17:37:08
hypotéky
jste v naléhavé potřebě peněz na montáž svých projektů, zažili jste nadměrné zadlužení nebo potřebujete půjčku. máte zakázanou banku, list, máte finanční starosti? Nebo hypotéky realitní sazby 2% příznivé podmínky. Pokud potřebujete půjčku, pošlete: laura.perez615@yahoo.fr
Přílohy:  telechargement17.jpg (14,5 kB)
Obchod, pro vaše žádosti o úvěr
18/3/2019 11:17:54
Obchod, pro vaše žádosti o úvěr Potřebujete úvěr, jste odmítnuty bankou a chcete mít úvěr na podporu svých potřeb žádný problém. Bez ohledu na vaši finanční situaci. Nabízím Vám hypoteční úvěry, komerční úvěry, mezinárodní půjčky, osobní půjčky a exkluzivní půjčky. Nabízím půjčky na partnerství, jiné veřejné a soukromé společnosti a mnoho dalších. Jsem vám k dispozici.

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  dd.jpg (45,6 kB)
Velmi zvláštní příležitost pro vaše finanční problémy
15/3/2019 10:32:53
Dobrý den, pane / paní, rád bych vás informoval, že jsem fyzická osoba, která nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Nevíme, že krize na našem kontinentu oslabila naše banky a finanční instituce. Chtěl bych vám říci o mé nabídce úvěrů nebo půjčkách mezi jednotlivci, tento úvěr je v dosahu všech, ať už nezaměstnaných, zakázaných nebo bankovních spisů. Obracím se také na lidi, kteří jsou v nouzi a hledají finanční pomoc, aby mohli vidět své projekty nebo splatit své dluhy. Nabízím vám půjčku komukoliv, kdo je schopen splácet úroky ve výši 2% ročně pro každého, kdo má zájem napsat mi, nezávažnou osobu, zdržet se hlasování. Jen upřímný a spolehlivý. kontakt:

Přílohy:  dd.jpg (45,6 kB)
Už žádné starosti o vaše finanční potřeby
13/3/2019 09:24:04
Hledáte úvěr, abyste oživili své aktivity buď pro realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo co chcete. Jsme ochotni poskytnout půjčky všem, kteří jsou schopni splnit podmínky splácení. Sdělte mi prosím výši vaší žádosti o úvěr a dobu splatnosti. Kontaktujte mě:

Přílohy:  new_50euro_banknote.jpg (25,5 kB)
Martin Moravová
12/3/2019 17:29:43
Spolehlivé a bezpecné financování.

Dobrý den,
Abychom vám pomohli uspokojit vaše touhy získat financování vašich projektu nebo celit financním problémum navzdory mnoha bankovním protokolum nebo odmítnutí vaší banky, legální a spolehlivé financování až do výše 5.000.000 kc je k dispozici podle velmi zajímavých kritérií. Vaše spokojenost behem 72 hodin je zarucena. Není pochyb o tom, že vás v prípade potreby udeláme, kontaktujte nás za uprímnou a uprímnou spolupráci k vaší spokojenosti.
kontakty:
E-mail: martin.moravova@gmail.com
Whatsapp: (+420) 704 546 731
Dekuji
S pozdravem.

Martin Moravová
Přílohy:  logo4.jpg (595,5 kB)
elvire
12/3/2019 15:38:44
Mám kapitál, který bude použit na poskytování speciálních krátkodobých a dlouhodobých úvěrů v rozmezí od 5000 € do 1.000.000 € všem vážným osobám, které chtějí tento úvěr. 4% úroků v roce podle zapůjčené částky, protože zejména nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na zapůjčené částce můžete splácet až 1 až 10 let. Záleží jen na vás, zda budete sledovat měsíční platby. Žádám pouze o potvrzení certifikovaného rukopisného dluhu a také o několik kusů.
Máte zakázané zakázané bankovnictví a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, fondy na investice do společností.
Pokud tedy potřebujete úvěr, neváhejte mne kontaktovat a dozvědět se více o mých podmínkách. Kontaktujte mě prosím přímo emailem: belloelvire15@gmail.com
Přílohy:  lllll.jpg (81,5 kB)
adam
6/3/2019 23:09:35
Jsem bankou v důchodu, který tvrdě pracuje s mou bankou. Mám velkou sumu na mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří nemají prostředky k realizaci svého projektu, pomáhám vážným a upřímným lidem, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. To zanechá úzkou spolupráci s mým právníkem ohledně postupů, které se mají použít k dokončení této transakce. Nabízím krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé půjčky v rozmezí od 2 000 EUR do 1 500 000 EUR a dále. Moje splátka se provádí se zájmem 2,40% pro více informací prosím kontaktujte můj e-mailem: adambarbara15@gmail.com
Přílohy:  2553.jpg (47,1 kB)
virginie Profil uživatele + foto
19/2/2019 09:43:48
Nabízím vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 eur. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte si svůj kredit a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na: e-mail: annvirginiede@aol.com
Přílohy:  billete500euros770.jpg (34,4 kB)
Martin Moravova
17/2/2019 15:20:54
Půjčky na úspěšný rok.

Během tohoto roku 2019 vám všichni obyvatelé v České republice pomohou se všemi vašimi úvěrovými potřebami tím, že se vyhneme tomu, že byste byli podvedeni podvodníky internetu, poskytli vám spolehlivé úvěrové příležitosti a zaručená, která vám umožní restartovat vaše operace a zvládnout finanční problémy, s nimiž se potýkáte v průběhu roku 2018. Schvalovací proces je rychlý a spolehlivý s uspokojivou zárukou pro získání půjčky.

kontakty:
Email: martin.moravova@gmail.com
Whatsapp: +420 704546731

Děkujeme vám za důvěru.
S pozdravem.

Martin MORAVOVA.
Přílohy:  logo4.jpg (595,5 kB)
eleonora konde Profil uživatele + foto
14/2/2019 07:46:45
Nabídka půjček mezi vážnými jednotlivci

Dobrý den,
Dala jsem vám k dispozici půjčku od 5000 EUR do 1.500.000 EUR za velmi jednoduchých podmínek všem lidem, kteří mohou splácet. Také investuji
a půjčky mezi soukromými osobami všeho druhu. Nabízím úvěr v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu ve spolupráci s mým právníkem a cenově dostupný termín splácení. Nevíme o vašich užití a naše převody jsou poskytovány bankou za účelem zabezpečení transakce. U všech vašich požadavků podáváte návrhy týkající se sazeb a splátek plateb a budu s vaší pomocí. Konečně, abyste se dozvěděli, prosím, nepřipojujte se ke mně
E-mail: eleonoreakonde9@gmail.com
Přílohy:  00001.jpg (18,2 kB)
raimo
14/2/2019 06:55:01
Dobrý den pánové a dámy

Navrhujeme úvěry rychlé a 100% spolehlivé.

Nabízíme tuto půjčku na mezinárodní úrovni. S velkou pozadí
, které budou použity pro úvěry pro fyzické osoby v krátkodobé a dlouhodobé
5000 € do 75.000.000 € pro všechny vážné lidi, kteří jsou opravdu v nouzi, úroková sazba je 2% ročně . Záruka finanční půjčky, úvěry na bydlení, investiční úvěry,
Auto, úvěr, osobní půjčka.
Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: raimobruno00@gmail.com
Spolehlivé a garantované úvěrové nabídky.
14/2/2019 06:54:47
Dobrý den pánové a dámy

Navrhujeme úvěry rychlé a 100% spolehlivé.

Nabízíme tuto půjčku na mezinárodní úrovni. S velkou pozadí
, které budou použity pro úvěry pro fyzické osoby v krátkodobé a dlouhodobé
5000 € do 75.000.000 € pro všechny vážné lidi, kteří jsou opravdu v nouzi, úroková sazba je 2% ročně . Záruka finanční půjčky, úvěry na bydlení, investiční úvěry,
Auto, úvěr, osobní půjčka.
Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: raimobruno00@gmail.com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17  další další

Odepsat na: úvěrová nabídka k řešení finančních problémů

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist