1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pronájem trabanta Praha (4)
Vyhněte se podvodům
29/10/2017 08:47:28
ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezřelý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás dva jsme skončili s požadovanou půjčkou na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Obraťte se na něj, pokud potřebujete půjčku od čestného a vážného člověka
  Můžete mu napsat:

E-mail: angelemaurin16@gmail.com

E-mail: angelemaurin@outlook.com

Vyhněte se podvodům
Vyhněte se podvodům
29/10/2017 08:46:50
ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezřelý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás dva jsme skončili s požadovanou půjčkou na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Obraťte se na něj, pokud potřebujete půjčku od čestného a vážného člověka
  Můžete mu napsat:

E-mail: angelemaurin16@gmail.com

E-mail: angelemaurin@outlook.com

Vyhněte se podvodům
Přílohy:  01.jpg (220,5 kB)
Eda Profil uživatele
25/10/2017 16:13:06
protože je to na poslední chvíli, je třeba uvézt telefon, nebo email, věřím, že někdo by se našel, nebylo by to určitě zapůjčení vozidla na tři hodiny jen tak, ale jen svezení s řidičem (vlastníkem) za úplatu (přistavení vozidla, čas stravený s Vámi, ostatní náklady, odvoz vozidla, úklid, spotřeba paliva, riziko poškození atd.) Cena je smluvní, ale počítejte se základem 500 Kč a výše.
Jarka
24/10/2017 18:29:54
Dobry den, vite o nekom, kdo by ve ctvrtek 26.10.pujcil na cca 3 hodiny a na par km v Praze trabanta? Rodice slavi zlatou svatbu a chceme jim udelat prekvapeni formou vzpominky na zlate casy ;-) Vim ze to specha, ale kdyby to klaplo, bylo by to super. Budu rada i za tipy, kam se jeste obratit. A kdyby to neslo ve ctvrtek, dostanou poukaz na jindy.
Diky moc, Jarka
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pronájem trabanta Praha

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist