1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabant 601 hycomat (2)
Eda Profil uživatele
3/9/2017 08:55:50
JAk jsis už určitě všiml, tak Trabant začíná být mezi chudšími sběrateli a veteranisty oblíben. Hycomat je ještě větší rarita. Co se týče spolehlivostí, vždy se hodnotí, jak se k němu chováš, ošetřuješ jej, u vozu, který je již několik let po smrti ( podle výrobců aut) vyžaduje od majitele opravdový zájem, znát dopodrobna vůz, být seznámen s pořádným servisem, dodržovat postupy, které doporučuje výrobce, nepřetěžovat vůz a za to se ti odmění dlouhou životností a výdrží.
Hycomat navíc vyžaduje také svou údržbu a servis. Vše se dočteš v Bibli od Šlehofera - Trabant 600 a 601
Martin N.n
2/9/2017 00:56:33
Ahoj prosím o radu mám možnost koupit Trabanta 601 Hycomat chci se zeptat jestli to má cenu,jak je to spolehlivý mechanizmus a jak se pohybují ceny,je na papírech,combi,tažný,stav celkem ujde
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant 601 hycomat

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist