1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Depozit (3)
Lukas
2/8/2017 18:50:47
Dekuji
habr Profil uživatele
31/7/2017 21:31:00
Protože auto nemá platnou technickou, nemá platné povinné ručení a nemá RZ, tak jej musíš dopravit do STK na podvalníku. Nejprve ovšem na emise, pak na STK, pokud vůz projde alespoň na měsíc (jen závady skupiny B, ani jediná skupiny C) tak zase na podvalníku domů. Protože budeš dělat technickou bez RZ a ORV tak to bude vyznačeno v protokolu jako závada, ale to ti nijak nebude vadit. Potom zajdeš sjednat pojištění, ne před STK, protože nemusíš projít a co pak s pojištěním a když už budeš mít protokol o úspěšné technické a zelenou kartu, tak můžeš zajít vyzvednout RZ a ORV. Než to celé ale podnikneš, tak se zajdi do depozitu zeptat, jestli ti už vozidlo náhodou nezaniklo!!! To se může stát, pokud ty nedodržíš podmínky depozitu, je to možné na základě novelizace zákonů a vyhlášek, tím zjištěním stavu raději začni, je to nejlevnější možnost.
Lukas
31/7/2017 16:50:24
Dobry den.
Mam znacky v depozitu, auto nema technickou a povind ruceni take ne. Chtel by jsem ho opet dostat do provozu jaky je prosim postup?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Depozit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist