1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pojistky-elektro (3)
Marek
12/11/2016 09:19:07
Mám 12v a autu když jsem zrychloval tak zhasla světla a chcipnul motor.. zkratka všechna elektrika chcipla.. kouk sem napište pojistky a ta v právo (jde skrz ni veškerá Elektro od baterky co jsem si všiml) tak měla roztavený cel plast... Dal jsem tam 8A co jsem sebou měl nahodil motor vydrzelovto tak 10 s a pojistka se spálila tak jsem přepnul světla na obrysovky dal tam další 8a a s tou už jsem dojel.. mám tam alternator
Eda Profil uživatele
12/11/2016 00:43:43
Vypadá to, že máš 6V.
Pojistky z prava :
1. pod napětím stále - vnitřní osvětlení, zásuvka, brzdové světla, houkačka.
2. pod napětím při zapnutém klíčku - stěrače, blinkry,
3. parkovačka pravá
4. parkovačka levá
5. tlumené pravé
6. tlumené levé
7. dálkové pravé
8. dálkové levé
Už jsem to psal někde, je třeba dotáhnout všechny šroubky na pojistkách, spínací skříňce, všech svorkovnicích, dotáhnout šroubky na regleru, vyčistit všechny kostry.
To, že začala prosvítat kontrolka může být sjetými, nebo zaolejovanými uhlíky v dynamu.
nechápu "AUTO NAJEDNOU ZCELA ZHASLO" přestaly svítit světla?? motor zhasnul??
Napiš odkud jsi, možná máš vedle Trabantistu a nevíš o tom
Marek
11/11/2016 23:52:04
Zdravím, vyskytl se mi na autě problém... Když nastartuju tak pořád lehce svítí kontrolka dobíjení a když jsem ujel asi 2-3km tak auto najednou zcela zhaslo tak jsem zastavil a zjistil že 16A pojistka co je úplně v právo je doslova roztavená (plast, kov vydržel) dal jsem tam jednu 8A na dojetí a ani jsem se nestihl otočit a rupla ale když jsem tam dal další a zhasl světla jen na parkovacky tak jsem dojel ten asi kilak domu... Připadá mi divné ze by světla tavily pojistku a taky ta kontrolka dobíjení absolutně Netuším čím by mohlo být...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pojistky-elektro

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist