1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

INZERCE (3)
saintemaria.step88@gmail.com
30/5/2018 20:21:52
saintemaria.step88@gmail.com Nabízíme pujcky do 24 hodin.

Úver nabídka urgent v rozmezí od 2000 KC 3 000 000 KC, které vám pomohou ve všech váš financní problém. Nabízíme pujcky v rozmezí od 2000 KC do 10,000,000 KC na nízké sazby úrok 2% rocne a budete mít možnost splácení až 30 let. Pro všechny vaše potreby úveru a financování a úver, prosím, kontaktujte nás. Tady je muj

e-mail: saintemaria.step88@gmail.com POZNÁMKA: pracujeme pouze s klientem, vážný a uprímný.

Císlo WHATSAP:+22997375700 Dekuji za laskave kontaktujte nás.

Telefon: +22997375700

E-mail: saintemaria.step88@gmail.com
Přílohy:  images2.jpg (7,5 kB)
habr Profil uživatele
15/10/2016 10:21:27
Hlavního admina těchto stránek znám osobně a není to zlatokop, z nevhodné inzerce rozhodně provize nepobírá, jen prostě nějak došlo k vyhoření a opadla aktivita. Amini byli původně 3, ale postupně odpadli a dnes stránky žijí vlastním neřízeným životem. Je sice fajn, že i bez údržby se zachovávají a i přes mraky spamových inzerátů stále mají svoji klientelu z řad Trabanťáků, ale i já musím uznat, že trochu péče by to chtělo. Na rozdíl od jiných Trabanťáckých stránek jsou zde velmi vzácné a pracně získané informace, které jinde nenajdeme a v žádném případě by neměly zaniknout, zanikly by bez náhrady. Především informace z vláken barvy, databáze výroby a čísla karoserie je nenahraditelné velmi pracné dílo právě admina, prospekty takto souhrně také těžko kde dohledat, přitom je takový prospekt studnice dobových informací a takto bych mohl pokračovat o všech vláknech. Jediná dvě nejméně potřebná a zároveň nejvíce zatěžující vlákna jsou právě inzerce a diskuzní fórum. Já sám neumím pomoci,nemám potřebné znalosti v oboru IT, ale domnívám se, že jsou možná minimálně dvě snadná řešení. 1) oželet tato vlákna a očistit stránky od nevhodné inzerce, na stránkách nebude inzerce a debata která stejně vlivem jiných textů skomírá a na stránkách které tak zůstanou čistě technické zbudou jen potřebná a užitečná data bez možnosti cokoliv kládat, nebo 2) obě vlákna vyčistit a zachovat a vkládání do těchto dvou vláken povolit přes ochranu proti robotům kteří nám zde spamují automaticky. Jde to buď pomocí opsání vygenerovaného kódu, nebo vložením jednoho stálého hesla které robot nezná, například vložit správný název Trabanta kombi (Univerzal).

Zajímal by mne názor admina, zajímalo by mne také, jestli by se našel někdo, kdo by mu případně byl ochoten pomoci stránky vyčistit a opatřit nějakou ochranou proti spamování, na modrowebu se tohle před časem podařilo, takže to nějak jde. Tohle je pouze moje stanovisko k těmto stránkám a nebylo předem s adminem konzultováno, snad mi to promine.
Petr
14/10/2016 21:27:05
Chtěl bych se optat administrátora tohoto webu, zda by bylo možné něco udělat se sekcí \\\\\\\"inzerce\\\\\\\". Poslední dva nebo tři roky je více inzerátů na půjčení peněz než na prodej trabantů a jeho dílů. Mne jako admina těchto stránek bych raději řešil, jak tuto záložku zrušit a dal odkaz na jiné trabantí inzeráty, než trpět tyto nechtěné inzeráty. Možná je z těchto inzerátů provize a pak to tedy chápu. Tím ale ztrácejí tyto stránky velký počet příznivců a nakonec inzeráty stejně nikdo nečte.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: INZERCE

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist