1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

ebza (4)
štoky
24/8/2016 21:35:17
no kdybych to také nevyzkoušel,a pak nedostal od elektrikáře vynadáno,tak by mě to také nenapadlo :-)Hele ten odpor je klasický keramicky,připojuje se na jeden vývod z cívky(ted nevím na který),a ma ho Např. š100-135 atd,.Ale radši bych volil origo DDR cívku,a máš to bez uprav a v originále...
marek
23/8/2016 20:42:48
tak to by mě nenapadlo :) je fakt že se mi to spálilo až po tom co jsem tam dal jinou cívku protože původní měla ztrhlej závit.. mrknu na to popřípadě jakej odpor by tam měl být?
štoky
23/8/2016 18:38:25
Ahoj,řekl bych,že máš špatnou cívku(napr.ze škody 120 atd,)bez vnitřního odporu.Bud bys tam musel dát odpor k cívce,nebo original DDR cívku co má vše v sobě.Jindřich
marek
22/8/2016 17:48:18
zdravím, čím by mohlo být že mi ebza pořád odpaluje bipolární tranzistor? odpaluje jen jeden když ho vyměním tak vydrží tak minutu v chodu a zase se odpálí
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ebza

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist