1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Nepoctivý kupující Maikky (1)
Bára Profil uživatele
9/8/2016 15:29:55
Doufala jsem, že tohle nikdy nebudu muset psát, ale stalo se :(
Narazila jsem na nepoctivého kupujícího a chci ostatní před dotyčným varovat. Jedná se o Michala Maikky Kratochvíla. Před hodně dlouhou dobou jsem mu přenechala (prodej za 1,- Kč) trabanta. Sympatický chlapík, všechno probíhalo Ok, časem jsem se tedy rozhodla mu přenechat i druhého trabanta. Podepsali jsme opět kupní smlouvu na 1 Kč a domluvili jsme se na převodu. Protože nebyla zaplacená eko daň, tak mě pan Kratochvíl požádal, zda bych s převodem nepočkala, než udělá technickou a přihlásí trabanta jako HV. Souhlasila jsem. Pan Kratochvíl si odvezl trabanta i papíry s tím, že se ozve. Ještě potvrdil, že auto pojistil, takže já jsem svou pojistku zrušila. No a pak se to začalo táhnout. Od "prodeje" uplynul už více než rok, auto už dávno jezdí, protože už mi přišla druhá pokuta za rychlou jízdu (coby majiteli vozidla v registru), ale pan Kratochvíl se k převodu nemá. Na maily nereaguje, telefon nezvedá. Je možné, že ani auto nepojistil, ale já už to udělat nemůžu, protože nemám papíry. Prostě skvělá situace, která mi momentálně dost ničí život.
Tak si prosím na tohoto pána dejte velký pozor.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nepoctivý kupující Maikky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist