1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

NÁHRADNÍ DÍLY - NEPOUŽITÉ - NÁLEZOVÝ STAV (1)
Lukáš Kašpar
4/8/2016 19:45:59
NÁHRADNÍ DÍLY - nepoužité - nálezový stav - mírně orezlé, jinak v perfektním stavu - jedná se o uložení kol s usazením na tlumiče, nejspíš 2 prahy, 4* asi lem + další plechařina (nějaký nosník) o které nemám ponětí. Mohl by mi zde někdo poradit jakou mají tyto díly hodnotu, popřípadě kdyby byl nějaký zájemce, tak ať se mi ozve na 777025343. Pro upřesnění, některé díly jsem nalezl v inzerci, takže mírnou představu o ceně mám, neposílejte mi tedy směšné nabídky. Nechci na tom závratně zbohatnout, pokud se ozve někdo se seriozní nabídkou a bude se mnou jednat na rovinu, tak se s ním rád domluvím.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: NÁHRADNÍ DÍLY - NEPOUŽITÉ - NÁLEZOVÝ STAV

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist