1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení





Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Jak vyřadit a odhlásit vozidlo, které již neexistuje (2)
Maria Kamakova
15/2/2021 13:19:33
seriózní nabídka půjčky
Hledáte úvěrový úvěr (spotřeba, renovace, nemovitosti, podnikání atd.) Přinášíme vám potřebné financování s konkurenční sazbou 2% ročně od 50 000 kc do 10 000 000 kc s dohodou v zásadě do 24 hodin být ověřen notářsky ověřenou smlouvou. Kontaktujte mě přímo e-mailem: mariakamakova@seznam.cz
Whatsapp: +420 737 629 808
Přílohy:  images3.jpg (13,9 kB)
David
29/2/2016 22:59:35
Prosím o radu. Před více než 12 lety jsem prodal auto, nový majitel ho nepřepsal a zůstal jsem majitelem (moje chyba). V 2015 jsem zjistil, že jsem stále majitelem, ale auto již neexistuje, napsal jsem čestné prohlášení i smlouvu o prodeji zmíněného auta na náhradní díly, aby bylo vozidlo vyřazeno a já přestal vlastnit něco co není. Bohužel mi bylo řečeno, že to takto nelze provést a musím mít fotodokumentaci vozidla z likvidace. Tohle již nelze provést, jak tedy tento problém řešit, zrušit něco co už dávno není a jsem ničeho majitelem?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jak vyřadit a odhlásit vozidlo, které již neexistuje

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist