1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Startér točí ale motor nehází jiskru (2)
habr Profil uživatele
15/2/2016 13:48:36
Vezmi žárovkovou zkoušečku a zjisti po zapnutí klíčku jestli na cívkách na kontaktu č. 15 je proud. Pokud ne, může být závada v přívodu, je ze spínací skříňky a je bez pojistky. Někdy bývá spínačka vypálená, to potom ale nejdou ani blinkry a stěrače. Kabel lze vyměnit a případně i elektrickou část spínačky jde také vyměnit, je na dvou šroubcích připevněna k zámku volantu. Pokud na cívkách proud je, ale svíčky jiskru nehází, je potřeba projít zapalování, VN kabely, botky svíček (fajky), svíčky. Pokud je tam jakýkoliv druh bezkontaktního zapalování, tak je potřeba zkontrolovat i ukostření.
Mulen
14/2/2016 19:00:31
Zdravím
 
Na Trabantu 601 S mám menší problém když začne točit startér motor se sice točí ale nehází jiskry na svíčkách do indukčních cívek nejde proud.A tímto se chci zeptat na nejčastější poruchy v elektrickém zapojení co se týče motoru.
 
Předem díky za odpověď
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Startér točí ale motor nehází jiskru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist