1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Spodek trabika - nastrik (1)
Roman
6/2/2016 13:35:55
Dobry den prosim vas mel bych dotaz. Mam po dedovi trabika 601 a s dedou jsme ho renovovali asi pted ctrmi lety. Deda natrel nejspis podvozek gumoasfaltem a trabos stal vicemene v garazi. Ted ho jeste dodelavam. Obcas se projedu kdyz to jde. Ale na netu jsem se dozvyedel ze natrit auto ze spoda gumoasfaltem je pry to nejhorsi co muze byt. Mel jsem trabiho v servisu a tam mi delali dutiny prahu dveri a podlahy voskem a spodek mi poovilin fNeim cim ale p ry to neni gucmoasfalt. Jenze to opravili protoze senanos gumoasfalt loupal. Tak to podle me prestrikli tim lepsim novym naterem na spodky. Tazu sse jestli mam nechat udelat cely sodek jeste jesnou aby mi neshil spodek trabika. Dekuju za rady.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Spodek trabika - nastrik

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist