1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
spínací skřínka (4)
habr Profil uživatele
29/1/2016 09:44:33
Marku, u verze se zamkem rizeni nejde z konzoly zamek vyjmout bez destrukce, v tom je prave to zabezpeceni. Kdyby to slo snadno, tak by tam zamek nebyl nutny a stacil by retez od volantu k sedadlu a visaci zamek. U tohoto provedeni se vzdy meni cela konzole zamku, demontovatelna je pouze vlastni spinaci skrinka /elektricka cast s kontakty/ ktera drzi na dvou sroubcich na zadni strane konzoly zamku.
marek hoblik
27/1/2016 21:53:19
Zdravim, jak se da dostat ze spinaci skrinky zamek? (Verze se zamjem rizeni)
habr Profil uživatele
26/1/2016 22:16:15
Zkusil bych pokropit důkladně ze všech stran a úhlů zázračnou kapalinou WD-40, obvykle to pomůže.
Marek Hoblík
26/1/2016 20:26:54
zdravím, musel jsem vyčistit kontakty ve spínací skřínce a když jsem jí sundal zjistil sem že má zámek volantu ale problém je ten že ta západka co by měla jít do tyče volantu tak se vždy sekne v dolní poloze (i když je klíček venku) a jen občas když se klepne ze strany na zámek tak vyskočí nahoru.. jak to tedy udělat aby chodila jak má? děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: spínací skřínka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist