1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Kdy už odsud zmizí ten spamový svinčík? (4)
honza.bk Profil uživatele
30/1/2016 20:43:31
Na 601% s tebou souhlasím pokud se týká všech ostatních částí tohoto webu. Informace v nich jsou opravdu neocenitelné a snad i jinde nezjistitelné. Určitě ne na jednom místě. Chtěl jsem jen někoho vyprovokovat k tomu aby se zabýval zejména "čištěním" DISKUZNÍHO FÓRA. Moje znalosti IT jsou pouze na úrovni běžného uživatele ve wordu, takže bohužel nemůžu pomoci.
habr Profil uživatele
29/1/2016 23:57:10
Přátelé, musím se vlastníka těchto stránek zastat, osobně jej znám a vím, že kdyby měl tolik času a elánu jako v minulosti, tak by jistě našel způsob, jak se zbavit nechtěných přízpěvků. Jenže jeho zájmy se posunuly k jiným stránkám a také už nemá tolik volného času jako dříve, takže tyto stránky nechává žít a dožít vlastním životem a neruší je jen z nostalgie.

Na těchto stránkách je celkem precizně vypracovaná databáze vývoje, pokud tyto stránky zaniknou, zanikne i ojediděnělá a užitečná databáze. Nebude kde hledat původ vozidel a motorů podle čísel, nebude kde zjistit jaké barvy patřily k jakému vozidlu a jen s obtížemi, jestli vůbec, zjistíte, kdy ke které změně ve výrobě došlo. Vytvoření takové databáze jsou desítky hodin úmorné práce, stovky přečtených listů papíru, hodně večerů a nocí ztrávených u klávesnice a to zcela zdarma, bez jakéhokoliv našeho sponzoringu a dokonce bez jakéhokoliv ocenění. Aspoň nevím o tom, že by někdo napsal aspoň slova pochvaly nebo poděkování za možnost zdarma 24 hodin denně 365x za rok využívat databázi. Nevím, jestli krom Trabanta některá jiná značka má takto přesně a podrobně podchycený vývoj, výrobní změny a celou historii výroby od prvního až do toho třímiliontého kusu. Já sám osobně mám možnost mnoho informací zjistit ve svém archivu, ale vždy se raději kouknu sem, je totiž mnohem pohodlnější zadat klíčové slovo a stránky mi sami vyhledají co potřebuji. Ano, také mi vadí spamy, ale jsem ochotem je prostě ignorovat výměnou za získané informace. Je to stejné jako s televizní reklamou během filmu, buď chci vidět film, pak musím reklamní bloky přetrpět, nebo prostě na film nebudu koukat a reklamy mne minou.

Kritika je snadná, já bych navrhl jiné řešení. Místo kritiky nabídněte, že se budete o čistotu stránek starat, že zajistíte program nebo jiné vhodné řešení, aby ke spamování nedocházelo. Tak jak tomu bylo u jiných Trabi stránek kde spamy také jednu chvíli řádily. Domnívám se, že by se majitel stránek takové iniciativě nebránil a jistě by ho potěšila víc, než jen prázdná kritika. Likvidace stránek je totiž jedno z nejsnadnějších řešení.
honza.bk Profil uživatele
29/1/2016 20:37:37
Existuje nějaký odpovědný provider tohoto webu? Kdy začne mazat ty nechutné nabídky zahraničních podvodníků. Nejde je nějak zablokovat? Bláhově jsem si myslel, že má sloužit fandům trabantů.
Zahajskej
26/1/2016 13:32:34
Nevím, jestli se tu o to nekdo satrá, asi ne, ale je škoda, že je toto fórum zaneřáděno spamem, které nikdo nečistí.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kdy už odsud zmizí ten spamový svinčík?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist