1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
matky hřídelí kol (2)
habr Profil uživatele
17/11/2015 16:50:34
Ahoj, matice hřídelí kol ti prodá p. Kytka dobírkou, objednat můžeš zde: [URL] . Objednávej podle toho, co přesně na autě máš, přední matice hřídele kola může být dvojí. Na dvoukámen + zadní na klíč 36, nebo odlišné přední na klíč č. 32, pokud potřebuješ i diskové matice kola ( klíč 19) tak vše nakoupíš v uvedeném shopu.
Marek
17/11/2015 13:03:17
zdravím, mám trabiho z roku 74 a mám totálně zrezlý matky na hřídelích kol ve předu a v zadu, až se mi podaří je dát dolu budou potřeba nový a tak se chci zeptat jaký tam jsou závity aď to mám tředem nakoupený... děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: matky hřídelí kol

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist