1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
zvuk blinkru (2)
Nabídka úvěru na Vánoce a na konci roku
3/12/2018 14:38:49
Nabídka úvěru na Vánoce a na konci roku
Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: polojkab@seznam.cz
Přílohy:  wwwwww.jpg (35,8 kB)
Roman
7/9/2015 19:06:27
Zdravim trabantaci prosim vas mel bych dotaz ohledne blinkrovyho prerusovace nebo relatka. Kdyz date blinkr nebo vystrazny svetla tak to vzdycky cinkalo. Jako klice. Bylo to slyset jako kov o kov. A ted mi to jen cvaka normalne. Bez toho peknyho efektu. Tak jsem se ctel zeptat jeslti musim vymenit relatko nebo blinkrovy prerusovac. Mel jsem to u jednoho pana kterej mi delal elektriku a rikal mi ze prerusovac je puvodni ze menil relatko. Takze ten zvuk blikani dela relatko? Mam 12 volt. Dekuju za radu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: zvuk blinkru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist