1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Jak s doklady (2)
habr Profil uživatele
26/6/2015 23:25:15
K dokončení přepisu není potřeba platná STK, ale platná Registrační kontrola a na tu není potřeba emise a vozidlo v pojízném stavu, tedy 4 bedny ve kterých jsou aspoň hlavní díly s čísly a bude tam patrná barva by měly stačit. V takovém případě může být polopřevod dokončen, ale nebudou vydány RZ a vozidlo se automaticky překlopí do vozidel dočasně vyřazených (do 31.12.2014 se tomu říkalo depozit) kde je dostatek času vozidla na STK připravit, má to ovšem již nově určitá časová omezení. Vzhledem k počtu vozidel která potřebujete zachránit a vzhledem k naprostému návalu na magistrátech Vaši šanci vidím tak, že Vám budou ve středu 1.7.2015 trvale vyřazena z provozu bez možnosti znovu vozidla zaregistrovat. Přitom stačilo od ledna jen podát žádost o registraci kterou by jste likvidaci svých vozidel přinejmenším oddálil. Jen Bohu stačil na zázrak jeden den. Škoda, že Vám zákonodárci nejméně od 10/2014 všemu možnými prostředky podávali o těchto změnách a termínech všechny potřebné informace.
Mirek
26/6/2015 15:38:22
Dobrý den
 
Mám otázku ohledně depozitu.
 
Mám 4 motocykly v polopřevodu (jsou v rozebraném stavu) a nechci díky změny zákona příjít o doklady, ale zároveň nestihnu motocykly sloužit protože jsou rozebrané a neprojdou tedy STK.
 
Je nějakou jinou možnost jak doklady zachránit???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jak s doklady

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist