1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Volnoběh (1)
kimrider Profil uživatele
22/5/2015 22:38:55
Zdravím, mohu se zeptat jak seřizujete volnoběh? Jde mi o to, ýe mám karburátor 28HB2-7 nastavím si volnoběžné otáčky na nějakých 750-800. Ale po rozsvícení světel mi otáčky padnou na nějakých 600 a po sešlápnutí spojky se otáčky dostanou až k hranici zhasnutí motoru. Když nastavím otáčky tak aby motor držel i s rozsvícenými světly a vyšlápnutou spojkou tak po uvolnění spojky a zhasnutí světel je volnoběh zase extrémně velký nějakých 950 - 1050 ot/min.
 
Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Volnoběh

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist