1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
podlaha a filc v kufru (6)
habr Profil uživatele
21/5/2015 01:19:03
Marek Heřman: To je skoro zbytečné, podlaha z vnitřní strany nehnije a pokud ano, není na vině slabá vrstva barvy, ale zatékání. Vrstva barvy nic nevyřeší, jen se do ní bude lepit filc, koberec a pod barvou to bude stejně korodovat. Mnohem efektivnější je zajistit těsnost kolem čelního a zadního okna a případně obvodové těsnění dveří. Ošetření dutim Rezistinem považuji za základ ochrany vozu před korozí. Když do vozu nepoteče, není co by korodovalo.
Marek Heřman Profil uživatele
20/5/2015 23:27:38
Velice děkuji, neměl bych tu podlahu natřít nějakým ochranným patladlem?

Diky

M.
jara
18/5/2015 23:20:43
Přesně tak, rozhodně nelepit, naopak při odstavení vozu nadzdvihnout nebo vyndat, aby podlaha větrala.
habr Profil uživatele
18/5/2015 19:24:37
Nelepí se na podlahu nic!! Nalepené drží vodu .Pokud byl koberec nebo filc kdekoli ve vozidle nalepen, tak ne od výroby, ale vyznamenal se nějaký kutil. Podkladní filc (netkaná textilie) je tam kvůli snížení hluku, je pod kobercem a nemá být ničím přilepena, ani k tomu není žádný rozumný důvod. Přilepený mokrý se nedá snadno vysušit.
petr
18/5/2015 13:48:53
Chemopren by mohl stačit, lepil jsem s ním i polstrování na kapotě motoru.
Parek Profil uživatele
17/5/2015 21:02:52
Ahoj, mám Trabika 601 rv. 71 kombi. Odendal jsem v zadní části filc na podlaze který byl něčím přilepen. Chtěl bych vědět, zda a čím mám nový filc přidělat. Nevím zda je to lepidlo nebo nějaká antikorozní úprava.

Díky

Parek
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: podlaha a filc v kufru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist