1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Sraz Rychnov 2015 (1)
Filip
14/5/2015 19:03:32
Dobrý den,
 
dovolte mi, abych Vás jménem 126TROPHY.CZ pozval na námi pořádaný závod. Na začátek bych rád představil pár slovy náš projekt. 126 trophy je seriál automobilových závodů určený majitelům vozů Fiat 126 a 500. Cílem tohoto projektu je nabídnout i úplným amatérům možnost porovnat síly s lidmi se stejným koníčkem a to za rozumnou cenu, která umožní start do závodu i těm nejchudším.
 
Vzhledem k tomu, že Fiátků 126 a 500 není v České republice tolik, napadlo nás pozvat ostatní nakažené stejnou nemocí a to vzduchem chlazenými dvouválci, což jsou i Trabanti J Dne 26.-27.6.2015 pořádáme II. Mezinárodní sraz, který se koná na motokárové dráze v Rychnově nad Kněžnou. Rádi bychom účastníkům zajistili více startujících a to z důvodu nižšío startovného, neboť jsme nezisková organizace, nechceme závodníky „ždímat“, pouze se platí pronájem areálu, zajištění trati atd. Nebráníme se i účastí jiných vozů, avšak vše po domluvě s Vámi.
 
Pokud Vás tato pozvánka zaujala, prosím koukněte na web www.126trophy.cz , kde najdete všechny informace. Pokud by Vás zajímalo cokoliv jiného, telefon je 775043130.
 
Pěkný zbytek dne
 
Filip Branda
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Sraz Rychnov 2015

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist