1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

zazrak z Aljasky (1)
rompi Profil uživatele
9/5/2015 14:24:13
Chlapi, znovu a znovu si v monografii na foru prohlizim trabiho v clanku Maly zazrak z Aljasky a nevychazim z udivu. Nadherne zachovaly stroj. Jen me mate detail stitku s vyrobnim cislem karoserie v motoru. Dirky v tech hvezdickach pred a za cislem se vetsinou udelaji, kdyz nekdo odtrhne stitek a porusi tak bodovani, kterym je stitek pridelany. Proc ale by to mel tento zachovaly vuz? Zna nekdo odpoved? Treba autor fota nebo majitel. I to pretreni stribrenkou je zvlastni. Vsimli jste si i vy? Co vy na to?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: zazrak z Aljasky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist