1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

OPUSTIL NÁS KAMARÁD A ZÁVODNÍK TRABANTCROSU (5)
Mr Micheal Peterson
1/12/2017 22:26:41
Ahoj,
Potřebujete naléhavou půjčku, to je příležitost s úvěrovou úrokovou sazbou 2%, pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat dnes za úvěr prostřednictvím e-mailu: micheal.Peterson343@hotmail.com
[URL]

S pozdravem
vipo
13/3/2015 12:37:16
Ahoj všichni jsem velmi rád, dnes jsem dostal můj úvěr od jednoho Boha, se obávat, muže Mr.vipo, kdy byl celý můj ztraceno, že nikdy nemůžu dostat půjčku už proto, že jsem byl podveden mnoha věřitelů, ale jen jsem se podpořit mé vlastní a vzít odvážný krok a platit s tímto věřitelem, ale velmi rád, že dnes jsem se dostal můj úvěr 100,000,00 aMERICKÝCH DOLARŮ já poradíme vše v nouzi úvěru, aby ho jednoduše kontaktovat na jeho e-mail: vipomark@outlook.com a dostat své půjčky dnes hezký den vám všem ...
james franklin scott loan
11/2/2015 23:31:11
Dobrý den,

Jste vítáni agentury úvěru Scarlet. Tento úvěr agentura je ve vlastnictví křesťanské církve a je nastavena na pomoc tak, napište nám e-mail: BU jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com, potřebným k chudobě a utrpení může být definitivně vymýtit ze světa. Jsme registrováni a regulována úřadem půjčovat peníze, a všechny naše finanční transakce kontroluje vláda.

Nabízíme osobní i podnikatelské úvěry kapitálovou základnu mezi částkami ve výši $ 2,000.00 na $ 500,000,000.00 amerických dolarů, evropské euro nebo GB liber na jednotlivce, firmy a spolupracovat subjekty bez ohledu na jejich rodinného stavu, pohlaví, náboženství a umístění, ale máte právní prostředky na splácení úvěru ve stanovenou dobu, a musí být důvěryhodný s úrokovou sazbou tak nízké, jak 2%.

Pokud toto splní vaše očekávání, pak můžeme jít dál, rád bych vám říct přesnou částku, kterou se ucházíte výpůjčky a naléhavosti této transakce pro další postupy, které je třeba vyplnit a odeslat požadované informace níže:

Kontaktní údaje žadatele:

Jméno žadatele:
* Adresa žadatele:
* Město:
* Stát:
* Země:
* Pohlaví:
* Rodinný stav:
* Věk:
* Sazba Měsíční příjem:
* Povolání:
* Tel: / Mobil:
* Mobil:
* Požadovaná částka:
* Délka úvěru:
* Účel úvěru:
* Mluvíte anglicky:
* Už jste použít dříve:
* E-mail:

Čekáme na vaši odpověď.
E-mail: jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com
S pozdravem,
James Franklin Scott.
Pavel
18/11/2014 12:57:57
O den dříve nás navždy opustila také pí Vajtrová, majitelka prodejny ND v Praze na Žižkově.
Daniel Šebesta SPŠ Dopravní
10/11/2014 08:20:49
Daniel Šebesta SPŠ Dopravní Praha

Ahoj kamarádi závodníci,

musím vám oznámit, že nás dne 7.11.2014 opustil ve věku 49 let náš kamarád a dlouholetý závodník Jirka Říha ( mist z naší školy ), který věnoval svůj volný čas tomu, aby naše studenty zasvětil do automobilových závodů a na trabantcros nedal dopustit. Byl to opravdu závodnník, kterým říkáme srdcař. Podrobnosti o pohřbu mi zatím nejsou známy.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: OPUSTIL NÁS KAMARÁD A ZÁVODNÍK TRABANTCROSU

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist