1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

silnější motor aneb legalizace (2)
Strýc
10/10/2014 19:38:44
V čr nic podobného legalizovat nelze, STK nepřipadá v úvahu. Na co 80-100kw? jakým způsobem si představujete "vyměnit motor"? Převodovka poloosy brzdy nápravy původní? Doba "tuzingů" naštěstí končí, trabant má hodnotu jako originál...
Michal
9/10/2014 22:51:42
Dobrý den koupil jsem si trabanta , kterého postupně renovuji. Rád bych vyměnil originální motor za něco silnějšího, 80-100 kw. Je to možné? Z hlediska legalizace, STK apod. A kolik to popř může stat ?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: silnější motor aneb legalizace

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist