1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

trabant volnoběh (4)
Eda Profil uživatele
26/9/2014 19:12:58
Nesundávej s kleštěmi fajfku, ale bez klešti vyndej káblík z cívky. Nekope to.
radek
26/9/2014 18:05:56
jo díík až bude čas tak to skusíím a vyměnit gufero pod sestrvačníkem není pro mě žádnej probléém
habr Profil uživatele
25/9/2014 23:52:17
Předpokládám, že jsi už zjistil který válec nepracuje. Pokud ne, tak na volnoběh, když motor běží na jeden válec tak vezmi izolované kleště a sundej botku ze svíčky (fajku) nejprve u válce č. 1 (ten u převodovky) a odhaduji, že motor dál poběží na jeden válec. Když následně to samé uděláš u vélce č. 2 tak motor zhasne. To pak znamená, že je opotřebené gufero pod setrvačníkem, v nízkých otáčkách si přisává "falešný" vzduch a nejede, po zvýšení otáček jde do válce více paliva, obohatí to různě nasátý vzduch a směs se zapálí. Pokud je to tak jak píšu, pak stačí vyměnit gufero za 50 kaček a je po problému.
radek
25/9/2014 19:59:19
dobrý den chci se zeptat proč mi trabik na volnoběch chvýlama jede jenom na jeden válec ale jenom chvílama ale jak se zvýšijou otáčky tak jedou oba dva . děkuji za odpověd
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: trabant volnoběh

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist