1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Renovace vozu 601 Combi - Prosím zkušenější o pomoc (15)
bambule trambule
27/12/2015 16:06:08
p. Kytka Řeznovice www.trabantshop.cz
TK Plzeň Koterovská ulice
p. Šebor Praha 9 603 770 908
Ivan
26/12/2015 16:46:05
ahoj. máte někdo kontakt na někoho, kdo opravuje trabanty? velmi dobře a spolehlivě? nejlépe severní morava, nebo kdekoliv po ČR. děkuji .ivan iko39@seznam.cz
Exxon Profil uživatele
11/9/2014 20:44:51
Jsem ze severních Čech z liberecka. :/ Mám to dost daleko. Ale podařilo se mi sehnat druhou Éčkovou kastli která má totál sežranou podlahu ale prahy a blatníky vypadaj jakš takš. Plus vlaštovku novou mám tak z toho snad šikovnej autoklempíř sešije dobrou kastli. :)))
Mikeš Profil uživatele + foto
29/8/2014 09:17:36
Docela to jde, pokud je zdravá podlaha a sloupky včetně výztuh-je to v pohodě. Musí to ale dělat někdo, kdo klempířině rozumí. Vždycky říkám, že je to jen otázka peněz, opravit jde všechno-záleží na kolik si to auto ceníš. Bohužel nevím odkud jsi, ale pokud to nemáš na Jižní Moravu daleko, mohu pár lidí doporučit.

PS: stav kombíkových kastlí prostě lepší nebude. Trabanty pomalu mizí, a ještě rychleji ty, co by za to stáli.
Exxon Profil uživatele
21/8/2014 23:27:33
Chlapy nepotesili ste me :D Klempirinu si sam urcite neudelam na ostatni si troufam ale bez problemu.
petr
19/8/2014 20:59:36
Ppokud nejseš sám šikovnej, je lepší sehnat něco jiného. Měl jsem něco podobnýho a cena práce + ND cca 20tis a kde je lak a ostaní
sláva
19/8/2014 13:26:08
Hm, no já nevim, zkusil bych se porozhlídnout po něčem hezčim.. tohle by se asi udělat dalo ale práce moc moc. Smutná pravda je, že shnilotiny se látaj dohromady a pěkný auta často končí na šroťáku
Exxon Profil uživatele
19/8/2014 13:14:15
Tak sem auto prizvedl vlezl pod nej s bruskou a na par mistech do toho rejpl vysledek nic moc. Podlaha se zda byt ok, prahy zespod auta tak 75% ok a vlastovka je na krajich u kol dost chycena viz foto. Tak co s tim ? :))

[URL]
[URL]
[URL]
Exxon Profil uživatele
19/8/2014 08:16:49
Jedna se o rok 1973. Pokusim se dnes ofotit a poslat spodek :))
sláva
18/8/2014 23:39:09
vodstrojit uplně a poslat na písek... ale teda jestli to neni nějakej spešl ročník (jako že bych řek, že průměrný sedumdesátky), tak se dá sehnat lepší... podle mýho názoru. Záleží co vlš%tofka a spodní prahy taky..
Exxon Profil uživatele
18/8/2014 20:06:14
Poslední:

[URL]
[URL]
[URL]
Exxon Profil uživatele
18/8/2014 20:05:55
I zde:

[URL]
[URL]
[URL]
Exxon Profil uživatele
18/8/2014 20:05:23
A zde:

[URL]
[URL]
[URL]
Exxon Profil uživatele
18/8/2014 20:04:51
Další zde:

[URL]
[URL]
[URL]

Exxon Profil uživatele
18/8/2014 20:02:59
Zdravím, sem na fóru i v trabantím světě nováčkem a pouštím se do kompletní renovace. Prosím tímto o rady a postřehy od lidí co si tímto již prošli. Příkládám i fotky komplet odstrojené karoserie a prosím o váš názor zda je to použitelné a opravitelné. Co vyvařit, co vyměnit protože to už jinak nepůjde a podobně :)) Předem všem děkuji :))

Obrázky zde:

[URL]
[URL]
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Renovace vozu 601 Combi - Prosím zkušenější o pomoc

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist