1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

zadost (2)
mara
16/7/2014 17:04:08
Pokud je auto jen v odhlasce, tak ho na sebe nemá psané. "Psané" na něj bude, až ho dohlásí. Ze zákona má na dohlášku vozu 10 dní. Do té doby s ním nemůže nic dělat, ani vložit do depozitu. Pozor, od nového roku přituhne, za nedodržení desetidenní lhůty pro dohlášení vozu budou pokuty. Takže cesty jsou dvě: buď dohlásit, nebo s plnou mocí od původního majitele ekologicky zlikvidovat.
Petra.
14/7/2014 13:08:35
Dobry den mam dotaz pritel ma na sebe psane auto ale je jen v odhlasce a auto cjce dat do depozitu je to mozne?dekuji za radu.A auto nema technickou ani emise.dekuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: zadost

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist