1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Motor za tepla sviští (3)
Daniel
22/5/2014 20:12:19
Aha tak díky za tip s tím labyrintem, protože vím že v převodovce ani dynamu to není, zkoušel jsem to tak jak píšete.
habr Profil uživatele
21/5/2014 12:08:25
Az to bude zahrate a bude tvoritn zvuk, tak sunedej klinovy remen, pokud zvuk ustane, je zavada v loziscich vetraku nebo dynama, pokud zvuk trva, tak pri neutralu vyslapni spojku, tim vyloucis moznost zavady v prevodovce. Pokud i potom bude hluk trvat, je pravdepodobne zavada v motoru, mohlo by to byt od protaceni stredoveho labyrintu na klikovce. Ja osobne se ale nejvic priklanim k nekteremu lozisku v prevodovce, po ohrati oleje se zredi a vule se zvetsi, pak to muze byt tim zdrojem hluku.
Daniel
20/5/2014 19:57:57
Řeším záhadu: vždy, když se motor zahřeje tak hrozně sviští, zvuk jako kdyby se něco třelo o smirgl. Zkoušel jsem vůle v ložiskách na klice - minimální, větrák i dynamo po odpřažení se taky točí hladce, tak nevím co by to mohlo být. Poradil by někdo? Předem díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor za tepla sviští

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist