1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

motor fouká do karburátoru (2)
habr Profil uživatele
9/2/2014 10:51:07
Předpokládám že jde motor Trabant v Trabantu. V tomto případě bych doporučil nejprve odmontovat poslední díl výfuku, pokud se motor rozběhne, je to známka, že přinejmenším tento poslední díl je ucpaný a je potřeba jej vyměnit. Někdy je potřeba vyměnit i mezitrubku spojující přední a zadní díl výfuk. Nějaké "vypalovaní" výfuku nemá ani smysl ani efekt, doporučuji ucpané díly vždy vyměnit. Pokud demontáž posleddního výfuku stav nezlepší, je potřeba postupovat až k válcům.
Martas
8/2/2014 18:00:15
Dobrý den, chtel bych se zeptat. Motor ve volnoběhu jede dobře, ale kdýž přidám plyn tak jede tlumeně a fouká do karburatoru a nedaří se mi to seřídit. Čím to může být. Dík za radu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: motor fouká do karburátoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist