1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Jízda Trabíkem z kopce (4)
Chcete si půjčit petermullerservice@gmail.com
5/3/2019 16:08:38
chcete velmi naléhavou půjčku nabízím úrokovou sazbu
cenově dostupné 2% Byl jste odmítnut
Mnoho bank Potřebujete financovat
konsolidaci svého dluhu nebo potřebujete financovat
dostat svou firmu zpět na cestu. Takže my
jsou nejlepší řešení, které potřebujete, jsme
soukromý věřitel. Nabízíme půjčky zájemcům na nízké úrovni
úroková sazba. Pokud máte zájem, zkuste mi sdělit částku
potřebovali jste pro své
financování. A jsem ochoten vám pomoct.
Kontakt: petermullerservice@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (9,6 kB)
R1100S Profil uživatele
29/10/2013 19:21:25
Jo, tak to zkusím. Vždy jsem se bál že brzdy přehřeju.
Dík.
Pája
29/10/2013 12:24:50
Sjíždění kopců nižší rychlostí se zařazeným rychlostním stupňem a současným přidáváním planu je nesmysl. Pokud řidič trasu zná, vyplatí se na vrcholu zpomalit a pak jen přibržďováním udržovat rychlost a nechat motor běžet na volnoběžné otáčky. Dobře udělané brzdy to určitě vydrží. Pokud jde o extrémní klesání s velkou délkou (např. Alpy) je nutné v případě, že brzdy jsou již "cítit" udělat bezpečnostní přestávku na vychladnutí. Větší zatížení se přenáší na přední nápravu, proto je možné si občas pomoci přibržděním ruční brzdou, ale to jen na suché vozovce a kde je menší intenzita provozu. Rozhodující je také celkové zatížení vozidla a jistá zkušenost. Chce to mít kvalitní brzdovou kapalinu a potrubí bez vzduchu.
R1100S Profil uživatele
28/10/2013 21:38:21
Rád by se zeptal jak jezdit s Trabíkem z kopce. Je to dvoutakt a když nešlapeš na plyn tak nemaže. Na 4. převodovém stupni je volnoběžka, takže to jede samo a když tam dám trojku tak letí otáčky do nebe a následňe dává motor zpětné rázy co je nežádoucí. Já střídám plyn (aby mazalo) a brzdu aby jsem brzdil. To však při dlouhých sjezdech přehřívám brzdy a modlím se aby jsem to dobrzdil až dolú. Jak je to dobře pro motor i pro brzdy?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jízda Trabíkem z kopce

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist