1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Bohužel musí k jinému nadšenci.... (2)
Michal
16/5/2019 07:27:00
Nabídka půjček mezi vážnými jednotlivci Ať už jste měli vysvětlitelné zpoždění plateb, nadměrné zadlužení, rozvod nebo ztrátu zaměstnání nebo jiné. Možná máte druhou šanci s konkrétním úvěrem. Moje úvěrové podmínky jsou jednoduché a dobře definované. Neberu poplatky ani notářské poplatky e. můj úvěr začíná od 2.000 € do 9.000.000 € a termíny budou stanoveny podle vašeho měsíčního rozpočtu. pokud máte projekty k realizaci, nebo pokud máte finanční potíže, můžete mě kontaktovat. sopuchmichal2@gmail.com
Přílohy:  1549358105.jpg (23,6 kB)
Hajcus
6/10/2013 19:42:20
Zdravím
Prodám trabiho rv. 1968 limu. nový interiér černá koženka, nově šitá sedadla, předělaný na 12V. motor šlape a přidám ještě jeden funkční. bezkontaktní zapalování. technická platná, barva bílá s červenou střechou - amatérský lak. Tažné zařízení, doplňky - měřič paliva, průtokoměr paliva, hliníková zahrádka. trabi je bez koroze bez vyvařování, plně pojizdný. originální zadní nárazník přidám.
Měl by někdo zájem?
Přílohy:  14.jpg (77,9 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bohužel musí k jinému nadšenci....

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist